Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Wyluzujcie z tymi kolekcjonerskimi "białymi krukami". Albo umieszczajcie to na browar.biz dział kolekcjonerstwo, watek o tym samym tytule jak tutaj :)

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mają być aukcje ciekawe z punktu widzenia piwowarstwa domowego.

Osobicie tak samo to rozumiałem, trzy razy trzeba się zastanowić czy załączona aukcja mieści się w ramach "ciekawostki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary sam zbieram :) ale to ostatnie miejsce gdzie miałbym szukać :) .

 

A wracając do tematu to coś takiego przy szperaniu znalazłem :

http://allegro.onet.pl/wodna-glowica-chlodzaca-chlodnica-schladzarka-i1934616293.html

 

edit

eee... to niekompletne /bez pokrywy/ ale wyglądało zachęcająco bo znierdzewki.

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie allegro ale może komuś się przyda

od 21-11-2011 w lidlu statywy do wiertarek i pompy do wody na wiertarkę

http://www.lidl-pageflip.com/pl.html?kid=BUwDrb

jest jeszcze wyciągarka, jak by ktoś potrzebował do gara którego nie może podnieść :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gary od kilku lat podciągane są na wyciągarce, sprawdza sie idealnie.

jak masz takie duże gary i tyle miejsca. Chociaż jak by się dało to też bym coś takiego zamontował bo pełny 50L gar ciężko podnieść, a mam zamiar się przerzucić na 100L.

 

a swoją drogą ta wyciągarka w Lidlu w jest w całkiem dobrej cenie :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w PL tych małych kegów jest tylko kilkanaście sztuk...

 

BTW- jakby ktoś zauważył kega 30 albo 50l w dobrej cenie to niech da znać, szukam... Ludzie to w tak egzotycznych kategoriach wystawiają, albo nadaja nazwy typu "kega", "birbeczka", "beka ko", że szukanie Allegro to porażka...

Edytowane przez mrblaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w PL tych małych kegów jest tylko kilkanaście sztuk...

 

BTW- jakby ktoś zauważył kega 30 albo 50l w dobrej cenie to niech da znać, szukam... Ludzie to w tak egzotycznych kategoriach wystawiają, albo nadaja nazwy typu "kega", "birbeczka", "beka ko", że szukanie Allegro to porażka...

Jaka cena jest ciekawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie stałem się posiadaczem zbędnego mi kega 30l Kompanii Piwowarskiej (po Tyskim Groniu) wraz z głowicą

Stan dobry, rzecz jasna używany

bardzo chętnie odsprzedam za 145zł (kupiłem cały zestaw z którego zależało mi na reduktorze i zachowałem go dla siebie)

Edytowane przez Mimazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kupowałem to starałem się wybrać taką z jak najdłuższą częścią prostą, nie wiem ile ma ta, moja coś ponad 15 cm . W aukcji było coś że grzałka do wiadra wody. Kosztowała około 13zł.

Chodzi o to by nie zamoczyć tej części plastikowej, ona nie jest hermetyczna więc ja bym uważał. Z prądem w brzeczce nie ma żartów. Im dłuższa tym lepiej.

Druga sprawa kup sobie taką z diodą sygnalizacyjną. Widać czy grzałka grzeje czy nie. Dodatkowo dorobiłem sobie do niej włącznik.

Edytowane przez skybert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.