Skocz do zawartości

Panel degustacyjny u Infama!


Infam

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo chętnie się pojawię i poznam szanownych i szacownych kolegów w rzeczywistości pozawirtualnej (by nie reklamować sklepów wielkopowierzchniowych Real) :):smilies:

mam pytanie czy można się pojawić z osobą/ami towarzyszącymi z poza branży??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bardzo chętnie się pojawię i poznam szanownych i szacownych kolegów w rzeczywistości pozawirtualnej (by nie reklamować sklepów wielkopowierzchniowych Real) :/:)

mam pytanie czy można się pojawić z osobą/ami towarzyszącymi z poza branży??

Miło będzie poznać. Osoby z najbliższej rodziny ewentualnie dobrze zapowiadających się piwowarów również. Zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy przy rozdawnictwie... Do oddania mam parę drobiazgów, jakby ktoś potrzebował, to mogę zabrać na spotkanie:

 

* siateczki do chmielu (kilka sztuk, chyba 4)

* paski do pomiaru pH (8 sztuk, zakres 3.8 - 5.5)

* iodophor 100ml

* chmiele Iunga, Perle i H. Tradition, granulat 2010 - mam go dużo i nie zużyję, więc wolę oddać nadmiar póki świeży

 

Ustawianie co, ile i komu - przez PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobimy "mini-panel" porterów komercyjnych? Mam butelkę Strzelca Portera, która jest 2,5 roku po terminie...

Jestem za. Będziemy mieli coś do porównań (co prawda termin "przydatności" będzie mniej wyszukany). Poza tym będą inne wynalazki. Żeby nie robić zbyt oficjalnego spotkania proponuję przenieść ten etap do części "panel po panelu" (również ślepe próby ale bez oficjalnego napinania).

Prośba dotycząca oznaczeń piwek na panel - piwowar i styl (napis na kapslu lub b. mała naklejka na kapslu lub wysoko na szyjce).

Zgłoszenia na panel - reasume. Prośba do wszystkich, którzy chcieliby jeszcze zgłosić piwko na panel (2. butelki, pryzmusu brak ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobimy "mini-panel" porterów komercyjnych? Mam butelkę Strzelca Portera' date=' która jest 2,5 roku po terminie...[/quote']

Jestem za. Będziemy mieli coś do porównań (co prawda termin "przydatności" będzie mniej wyszukany). Poza tym będą inne wynalazki. Żeby nie robić zbyt oficjalnego spotkania proponuję przenieść ten etap do części "panel po panelu" (również ślepe próby ale bez oficjalnego napinania).

Zdaje się, ze mam jeszcze butelkę Ciechana Portera 22 °Blg, gdyby ktoś zorganizował portery z innych browarów byłoby fajnie (Żywiecki, Łódzki itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przywiozę jasne gryczane i coś jakby kólsch, mogę też do panelu porterowego doprowadzić świąteczne z ekstraktów mocno dębione, oraz gruita miodowego(choć jeszcze za młody). Niestety puki co mam posuchę w piwniczce, może uda mi się przynieść też weizena, ale nie jestem pewien.

Przybędzie ze mną moja druga, lepsza połowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa mogę jeszcze cydr gruszkowy przynieść- tylko nie wiem czy to nie będzie za mało piwne??

 

czy ktoś będzie chętny na gęstwę THG??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa mogę jeszcze cydr gruszkowy przynieść- tylko nie wiem czy to nie będzie za mało piwne??

 

czy ktoś będzie chętny na gęstwę THG??

Na panelu może się pojawić mój cydr, tylko muszę poprosić by go coder-a zabrał. Celowałem by był podobny do strongbow-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno będą.

Ale gdyby nie, to mogę zaświadczyć, że byłeś - bo i usiadłeś na "moim" krześle ;)

 

Ja z kolei byłem przed chwilą na Twoim piwnym blogu i zaświadczam, że znakomity (to zresztą każdy może łatwo sprawdzić).

 

Przy okazji wielki szacunek dla organizatorów spotkania: Infama i Staśka oraz osób technicznie wspomagających przedsięwzięcie, które przybrało imponujące rozmiary!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nam się podobało, niezwykle miło było poznać koleżanki i kolegów znanych do tej pory tylko z literek na ekranie komputera (i opisów w "Znakomite piwa sprawdzone receptury")

Alinka podpowiada swoją refleksję- świat piwowarów domowych jest niezwykle blisko świata perfumiarzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromnie dziękuję gospodarzowi - Infamowi za możliwość spotkania, gościnność i organizację!

Dziękuję Staśkowi za współorganizację, tudzież godziny poświęcone wklepywaniu ocen z panelu!

Dziękuję również wszystkim innym zaangażowanym w organizację!

 

Cieszę się, że przyjechałem i miałem okazję poznać tak wielu piwowarów. Cieszę się, że mogłem spróbować Waszych piw, słuchać jak oceniacie i co mówicie o piwie.

 

Jeszcze raz dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję wszystkim za spotkanie. ;) I za możliwość spróbowania tylu różnorodnych piw. :)

Zdjęcia będą, ale pewnie dopiero jutro.

Oceny piw z panelu też pewnie dopiero jutro, bo dziś mnie cały dzień nie było w domu i nie miałem kiedy tego wklepać. A do wpisania jest ok 22 próbki x 15 oceniających - jakieś 330 ocen - tyle mniej więcej wczoraj rozlałem próbek. ;)

Mogę nieoficjalnie napisać, że w kategorii A (pszeniczne), bo tą kategorię wklepałem wczoraj w nocy wygrało piwo kolegi tieroo - ale tego akurat chyba się nawet spodziewali uczestnicy panelu. :)

Szczegóły jutro, bo muszę sprawdzić to co wczoraj wpisałem, bo np mogłem coś wpisać nie w tą komórkę... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.