Skocz do zawartości

Piwowarów nocne rozmowy


dori

Rekomendowane odpowiedzi

chętnie wynajmę swój naprawdę bardzo ładny dom grupie przynajmniej ośmiu studentów (im więcej tym lepiej) lub innych osób, których sposób bycia jest głośny, hałaśliwy, imprezowy etc.

Ciekawa aukcja w sam raz na imprezy,pewnie nikt gostka nie potraktował poważnie. :|

Edytowane przez maxhot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie ma nic za darmo. Zawsze ktoś traci:

 

 

"AKTUALIZACJA: Fajnie to się czytało, ale czytelnicy donoszą, że autor ogłoszenia sam jest oszustem:

Ostrzegam przed korzystaniem z oferty zamieszczonej przez tego użytkownika. To kłamca, książkowy oszust. Wykorzystując chorą i zdesperowaną kobietę wyłudził dom wart 1 milion złotych za kwotę 36 tysięcy złotych udzielając jej pożyczki w tej wysokości. Kobiecie wmówił, że to pożyczka a faktycznie podpisała sprzedaż domu za 120 tysięcy złotych (bez zgody męża który dom wybudował). Teraz również dopuszcza się manipulacji oferując wynajem domu hałaśliwej grupie w celu zmuszenia prawowitych właścicieli do opuszczenia domu. Sąd Okręgowy unieważnił akt sprzedaży domu zaś Sąd Apelacyjny zmienił wyrok. Aktualnie w tej sprawie toczą się dwie sprawy w Sądzie Kasacyjnym oraz w Sądzie Okręgowym. Jednocześnie sprawę bada prokuratura. Ten oszust skrzywdził również inne osoby. Treść ogłoszenia pozostawiam bez komentarza. Link

Źródło: www.krakowmiasto.pl"

 

zródło: http://www.joemonster.org/art/18171/Za_darmo_wynajme_studentom_studentkom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe' date=' czy byli chętni :|

 

http://allegro.pl/za-darmo-wynajme-studentom-piekny-dom-zabierzow-i1840240683.html[/quote']

Niestety, nie ma nic za darmo. Zawsze ktoś traci:

 

 

"AKTUALIZACJA: Fajnie to się czytało, ale czytelnicy donoszą, że autor ogłoszenia sam jest oszustem:

Ostrzegam przed korzystaniem z oferty zamieszczonej przez tego użytkownika. To kłamca, książkowy oszust. Wykorzystując chorą i zdesperowaną kobietę wyłudził dom wart 1 milion złotych za kwotę 36 tysięcy złotych udzielając jej pożyczki w tej wysokości. Kobiecie wmówił, że to pożyczka a faktycznie podpisała sprzedaż domu za 120 tysięcy złotych (bez zgody męża który dom wybudował). Teraz również dopuszcza się manipulacji oferując wynajem domu hałaśliwej grupie w celu zmuszenia prawowitych właścicieli do opuszczenia domu. Sąd Okręgowy unieważnił akt sprzedaży domu zaś Sąd Apelacyjny zmienił wyrok. Aktualnie w tej sprawie toczą się dwie sprawy w Sądzie Kasacyjnym oraz w Sądzie Okręgowym. Jednocześnie sprawę bada prokuratura. Ten oszust skrzywdził również inne osoby. Treść ogłoszenia pozostawiam bez komentarza. Link

Źródło: www.krakowmiasto.pl"

 

zródło: http://www.joemonster.org/art/18171/Za_darmo_wynajme_studentom_studentkom

Dobre. Internet :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zusem wszystko możliwe :D kolesia w pracy przygniotła metalowa brama. Przeleżał miesiąc poobijany, poobdzierany z ponaciąganymi ścięgnami itd.

Od zusu dostał na lizaka bo nie miał żadnych poważniejszych uszkodzeń ciała.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zusu dostał na lizaka bo nie miał żadnych poważniejszych uszkodzeń ciała.:D

Od zusu czy od firmy ubezpieczeniowej? Zus się chyba nie zajmuje takimi sprawami jak wypadki :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zusu dostał na lizaka bo nie miał żadnych poważniejszych uszkodzeń ciała.:D

Od zusu czy od firmy ubezpieczeniowej? Zus się chyba nie zajmuje takimi sprawami jak wypadki :rolleyes:

A i owszem orzeka trwałość uszkodzeń /procentowo/ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po wypadku w pracy miałem sporo czasu 21 dni rewiru.:D

To teraz nic' date=' tylko czekać na odszkodowanie z ZUSu (o ile nie będzie tak jak było z mym teściem).[/quote']

Wypłacili mi 1050 za czas spędzony w szpitalu,mam takie ubezpieczenie że za każdy dzień pobytu w szpitalu płacą 50 złotych teraz czas załatwić odszkodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja zazdroszczę ludziom' date=' którzy maja takie mozliwości....[/quote']

Podobno niektorzy wędzą na blokowych balkonach

To mają bardzo tolerancyjnych sąsiadów.:)

 

W latach osiemdziesiątych brakowało wszystkiego,i tak zapadła decyzja hodowla blondynek (świnie).

W latach kryzysu wędzarnia była w częstym użytku.Mam w planach budowę pieca do wypieku chleba,może jeszcze powstanie wędzarnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W latach osiemdziesiątych brakowało wszystkiego,i tak zapadła decyzja hodowla blondynek (świnie).

W latach kryzysu wędzarnia była w częstym użytku.Mam w planach budowę pieca do wypieku chleba,może jeszcze powstanie wędzarnik.

Kiedyś wędzono, teraz na dodatek chleb się piecze i własne piwo warzy, a więc kryzys się pogłębia :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.