Skocz do zawartości

Piwowarów nocne rozmowy


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie 90% forumowiczów nie zrozumie :) ale Drużynowy Puchar Świata w speedwayu jest nasz :) :)

 

P.S.

Po cichu liczę że ktoś z silnej ekipy z Rybnika zrozumie :)

Rybnik zaciera ręce! Zagrać na nosie Australijczykom i Szwedom to miód na duszy ;) Brawa dla Hampela w 24 biegu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie 90% forumowiczów nie zrozumie :) ale Drużynowy Puchar Świata w speedwayu jest nasz :);)

 

P.S.

Po cichu liczę że ktoś z silnej ekipy z Rybnika zrozumie :)

I to trzeci raz z rzędu :) wielkie brawa dla Tomasz Golloba i reszty ekipy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie 90% forumowiczów nie zrozumie :) ale Drużynowy Puchar Świata w speedwayu jest nasz :D:)

 

P.S.

Po cichu liczę że ktoś z silnej ekipy z Rybnika zrozumie ;)

Potwierdzam: zrozumiałem. Choć dopiera teraz się tym chwalę. Całe szczęście , że mamy Portera, który wykazał się błyskawicznym zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zgapiłem widzę, ale właśnie dlatego że żużlem żyję od zawsze i przez ten DPŚ mniej uważnie forum czytałem. Na lidze jestem na każdym meczu, GP oglądamy z kumplami u mnie co dwa tygodnie, od roku przy moim piwku. Pozdrawiam kibiców żużla w całej Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z nieba spadła mi lodówka. Więc będzie tmave. Jacerowe tmave, podobno tak smaczne, że przy rozlewie wydudlił dwa kufelki :D

Toś Ty koło akademika przechodził?

 

Idę spać. Ostatnio noszę się tak jak widać.

Snapshot_20110716.jpg

Całe szczęście, że do spania wymagana jest tylko maseczka.

Edytowane przez Tomek-Pasieka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatni łikend warzyłem trzy piwa na działce. Chłodzenie odbywało się w basenie co ma kilka mocnych stron: piwo się chłodzi, woda się nagrzewa a stojące trzy fermentatory służyły za stoliki do gry w chińczyka podczas kąpieli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc.

 

Jak tam nocne burze? zdawajcie meldunki. :tort:

U mnie standard, na tony uszkodzeń, głównie popalone urządzenia u abonentów.

A u mnie jak zawsze, jak co roku, przechodzi bokiem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się nie potopimy :lol:

Kajakiem tylko w kamizelce asekuracyjnej. Nawet jeśli potrafi się pływać, bo z jednej strony zabezpiecza przed utonięciem (przynajmniej w jakiejś mierze), a z drugiej chroni przed atrakcjami w postaci wystających gałęzi zwalonych drzew, kiedyś uratowała mnie przed nadzianiem się na koniec gałęzi o śr. 5 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś na Świdrze był wypadek i zginęły 2 osoby, ale na własne życzenie, bo zamiast przed tamą zejść na ląd i przenieść kajak, skakali w kajakach z spiętrzenia. Spływałem tamtędy kilka razy i albo to był przejaw skrajnej głupoty, albo nierozeznanie w trasie. Co też jest przejawem głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ się przyjemnie ( no poza tymi o ofiarach i o burzach ) czyta posty z urlopu. Ja w tym roku niestety spędze w go w domu. Ale... ale..co ma swoje dobre strony. ( Elroy , przygotuj się na lawinę pytań , a i czekam na opinie o moim Marcowym ) .. 2 tygodnie tylko na ogarnianie gospodarstwa i... browaru :lol: Oby mój pierwszy sezon przy dolniakach był już na nowym sprzęcie ( wybaczcie słownik i brak ciągu logicznego , ale jestem po intensywnej degustacji nowych zdobyczy ze sklepiku z drewnianym stojaczkiem Corlneliusa :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.