Skocz do zawartości

Temat oklepany :D Czego słuchacie :)


schloss

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Relacja live z wrocławskiego Rynku. Dziś bijemy rekord. Tym samym czas świetnych imprez we Wrocku się zaczął. ;)

 

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/883000,gitarowy-rekord-guinnessa-2013-relacja-na-zywo-zdjecia,id,t.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmarł wczoraj jeden z najwybitniejszych muzyków Jeff Hanneman R.I.P. [*]

 

[*]

 

Pamiętam jak w 1992 jechaliśmy zgraną paczką nad Solinę. Oczywiście PKP. Tego dnia w Zabrzu grał Slayer. Cały pociąg przeładowany był melomanami typu "wszarz". Nasza ekipa spcjalnie się nie wyróżniała. Pióra po samą dupę, katany itd. Tyle że cały ten turystyczny majdan.

Dwóch kolesi przyglądało się nam z zaciekawieniem. Jeden z nich w pewnym momencie nie wytrzymał i skomentował: "Co jak co ale żeby na koncert z plecakami stelażowymi jechać!"

 

Taka mała anegdotka ze Slayerem w tle.

 

... south of heaven

Edytowane przez CZEJEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tak dla rozluźnienia wrzucę coś, co może śmiało pretendować do hitu letnich dyskotek:

 

[media]

[/media]

 

Jak w starej, dobrej agencji towarzyskiej, jest alfons, są dziewczęta, nawet ochrona i burdelmama :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozlewam portera bałtyckiego i słucham sobie składanki Pandora's Box Aerosmith, którą pamiętam, że kupiłem w 93 za całe stypendium, a która ostatnio leżała gdzieś głęboko na półce. I jedno z pierwszych nagrań Stevena Tylera z Aerosmith z jego pierwszego zespołu Chain Reaction.

To były jedne z ostatnich płyt, które kupiłem - od tej pory jestem złodziejem. ;)

 

[media]http://www.youtube.com/watch?v=X7fhJDyL5OM[/media]

Edytowane przez jake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tvp kultura leci swietny koncert mannamu z 1994 roku, same utwory z lat 80tych, Kora jeszcze w swietnej formir dala rady zaspiewac oodech szczura, ja slyluchalem mannamu w latach 80tych i jest to fajne wspomnienie.

 

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.