Skocz do zawartości

VII Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie, 8-9 maja 2010


Marusia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 195
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone o 18.00.

Czy są też gdzieś w internecie?

Miałem przebiegły plan ogłoszenia wyników na swoim blogu. Miałbym kurcze newsa na wyłączność, tylko nie przewidziałem, że wyników nie będzie w sobotę. A niestety w niedzielę we Wrocławiu być nie mogłem. :)

 

Swoją drogą dziwię się trochę, że organizatorzy (nie tylko zresztą WWP) nie zdają sobie sprawy jakie męczarnie przeżywają piwowarzy, którzy zgłosili swoje piwa. Ja żadnego nie zgłosiłem, a umieram z ciekawości. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone o 18.00.

Czy są też gdzieś w internecie?

Swoją drogą dziwię się trochę' date=' że organizatorzy (nie tylko zresztą WWP) nie zdają sobie sprawy jakie męczarnie przeżywają piwowarzy, którzy zgłosili swoje piwa. Ja żadnego nie zgłosiłem, a umieram z ciekawości. :beer:[/quote']

to prawda, ja wczoraj cały wieczór biegam co 0,5h do komputera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek urlop miał być przecież ...

 

 

Dzięki za super organizację i dobrą zabawę :beer:

Są tacy co mają urlop w poniedziałek , a już w niedziele byłem w pracy :).

 

Impreza super , nie spodziewałem sie tylu ludzi , w kolejkach do nalewaków z piwem domowym stało cały czas kilkanaście osób .

ps. Krzysiek Twoje materialy ze szkolenia zostaly w moim samochodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marusia już podała wyniki

Kategoria Pils:

 

1 miejsce z wynikiem 119 pkt. - Piotr Turek (pioturek)

2 miejsce z wynikiem 107 pkt. - Szymon Kierszniowski (sziszi)

3 miejsce z wynikiem 106 pkt. - Jacek Domagalski (jacer)

 

Kategoria Witbier:

 

Dwa piwa uzyskały identyczną ilość punktów, zatem została zrobiona dogrywka - już nie przez jury, które rozjechało się do domów, ale przez degustację zbiorową w trakcie Festiwalu w niedzielę. Udział w głosowaniu brali m.in. Seta, Makaron i jego szkocki kolega, Ark, Fteo, Maggyk, Jackson, ja - wynik był jednogłośny mimo tak dużej ilości degustujących, zatem z czystym sumieniem spokojnie mogę napisać, że:

 

1 miejsce z wynikiem 124 pkt. - Bartosz Grzęda (flood)

2 miejsce z wynikiem 124 pkt. - Krzysztof Juszczak (josefik)

3 miejsce z wynikiem 109 pkt. - Waldemar Szweda (waldi_sz)

 

 

Gratulacje dla medalistów

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Anteks za zamieszczenie wyników - dopiero dziś po 14.00 wróciliśmy na bazę i nie da rady się ze wszystkim szybciutko obrobić.

 

Ogłoszenie wyników w niedzielę było zaznaczone w informacjach o Konkursie - wiem, że wszyscy się niecierpliwią, ale dla dobra obliczeń (świeża głowa liczącego, no i Antoś się narobił przy nalewaniu to potem należał mu się odpoczynek przy piwie, a nie liczenie punktów :) )

 

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie, jak również w Warsztatach i Festiwalu - pogoda dopisała, piwa też - kto nie był, niech żałuje, bo samo zobaczenie podziemi Zamku jest warte przybycia, o innych atrakcjach nie wspominając :beer:

 

Trochę fotek można obejrzeć już na stronie www.kuchniawroclawia.pl

http://www.kuchniawroclawia.pl/25,347,Piwny_weekend.htm

Edytowane przez Marusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za gratulacje, z mojej strony idą również dla pozostałych uczestników obu kategorii.

 

Głównie dla josefika - za to ex equo.

 

Konkursowa receptura - w zapisakch piwo.org tu http://www.piwo.org/forum/p38974-07-02-2010-19-13-13.html#p38974

 

pzdr

flood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców.

Josefik - za rok będzie lepiej.

Jacer - gdybym wiedział, że będziesz na podium i byśmy wszystkie knajpy zwiedzili na rynku,a nie tylko niektóre - oczywiście na Twój rachunek.

No i jeszcze raz gratulacje dla organizatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.