Jump to content

[Małe Piwko Blog] Nikogo nie obchodzi, że nie stać cię na piwo.


Pierre Celis

Recommended Posts

Jakoś tak wyszło, że w ostatnim czasie wzmożyły się dyskusje na temat cen topowych piw. Nie, żeby wcześniej ich nie było, towarzyszą nam od pierwszej warki Ataku Chmielu, ale po akcji z Imperium Prunum, zapowiedzi sugerowanej ceny Samca Alfa i wysypie porterów bałtyckich z okazji Baltic Porter Day 2017, w piwnym światku nie mówi się... Read More

The post Nikogo nie obchodzi, że nie stać cię na piwo. appeared first on Małe Piwko Blog.Wyświetl pełny artykuł
Link to comment
Share on other sites

"Żeby było jasne, jak najbardziej rozumiem, że dla kogoś jakieś piwo może być za drogie lub niewarte swej ceny. Sam tak wiele razy mam. Może niekoniecznie z piwem, ale z innymi rzeczami."  :beer: 

Link to comment
Share on other sites

To nie jest kwestia czy mnie stać czy nie, tylko że limituje się sprzedaż, podnosząc ceny. Niby znany myk w innych branżach, ale jednak bulwersujący. Zatem nie dziwne, że jest szum. Tym bardziej, że produkt był owszem mocno premiumizowany, ale często "bóldupienie" jak piszesz ma też odniesienie do produktów zwykłych, które nagle na fali mody na kraft niskonakladowy zostały uczynione produktami superpremium bez żadnego wzrostu jakości.

Edited by e-prezes
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.