Skocz do zawartości

Gdzie można kupić materiały takie jak rury,blacha,elektronika.


misiu36100

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...

Witam!

 

Ostatnio znalazłem dość ciekawy sklep internetowy z elektryką i elektroniką który nie tylko prowadzi sprzedaż ale i ma również dość ciekawe narzędzie dla elektryków a mianowicie konfiguratory.

Dzięki nim można w dość przyjemny sposób zmontować i skompletować elementy różnego rodzaju modeli elektrycznych.

 

Osobiście jestem w trakcie budowy domu i prawie całą elektrykę zakupiłem właśnie w nim i muszę przyznać że prawie wszystkie lokalne sklepy cenowo mogły się schować :-)

 

Nie chcę aby ktoś pomyślał że jest to reklama sklepu więc nazwy nie podam jednak może komuś się to przydać.

 

http://www.sklep.kaczmarekelectric.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ostatnio znalazłem dość ciekawy sklep internetowy z elektryką i elektroniką który nie tylko prowadzi sprzedaż ale i ma również dość ciekawe narzędzie dla elektryków a mianowicie konfiguratory.

Dzięki nim można w dość przyjemny sposób zmontować i skompletować elementy różnego rodzaju modeli elektrycznych.

 

Osobiście jestem w trakcie budowy domu i prawie całą elektrykę zakupiłem właśnie w nim i muszę przyznać że prawie wszystkie lokalne sklepy cenowo mogły się schować :-)

 

Nie chcę aby ktoś pomyślał że jest to reklama sklepu więc nazwy nie podam jednak może komuś się to przydać.

Bierzesz obecnych tu na forum ludzi za idiotów?

Jakbyś napisał wprost to by to 100 razy lepiej wyglądało a nie zmyślał bajki o znalezionym "ostatnio" sklepie :(:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojtam ojtam :)

 

Ale, że wygrzebał dawno wymarły wątek, a nie zakładał nowego?

Pewnie wnikliwie przejrzał forum i jutro zabierze się do pierwszego warzenia :(

Edytowane przez Swiaderny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to wszystko co potrzebne przy budowie domowego browaru.Czyli gdzie co mają tanio gdzie warto kupić pytanie to jest do tych co kupowali potrzebne detale do browaru.

Allegro + złom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.