Skocz do zawartości

Politechnika Warszawska ma własne piwo


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

I słusznie, chętnych to krytyki (najlepiej nie w bezpośredniej rozmowie) zawsze się znajdzie wielu, a jak przyjdzie coś zrobić, załatwić czy pomóc społecznie - chętnych brak.

akurat gdyby nie tacy ludzie (którzy w większości są z PW) to moje warzenie nigdy nie wyglądałoby tak jak teraz tylko dużo bardziej ubogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopyr tam ludków jest dużo więcej niekoniecznie będących w temacie piwowarstwa domowego i statystycznie musi z się znaleźć jakiś kolega :) który średnio co 3 napisane posty będzie miał do kogoś "ale". To że jest kilku takich misiaczków nie znaczy że to forum jest złe lub trzeba je bronić lub potępiać. Dyskusja staje się rzeczowa po użyciu funkcji ignoruj. ;)

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

w tym roku znów postanowiłem przekazać coś na aukcję i w tym roku postanowiłem dać komuś szansę nauczyć się warzyć piwo. Zwycięzca (a właściwie mała grupka osób które się złożyły) otrzyma okazję uwarzenia własnego dowolnie wybranego piwa na moim sprzęcie pod moim nadzorem. Szczęśliwcy za wylicytowali za tą przyjemność 750 złotych :D Pieniądze z aukcji trafią do jednego z Warszawskich domów dziecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

w tym roku znów postanowiłem przekazać coś na aukcję i w tym roku postanowiłem dać komuś szansę nauczyć się warzyć piwo. Zwycięzca (a właściwie mała grupka osób które się złożyły) otrzyma okazję uwarzenia własnego dowolnie wybranego piwa na moim sprzęcie pod moim nadzorem. Szczęśliwcy za wylicytowali za tą przyjemność 750 złotych :D Pieniądze z aukcji trafią do jednego z Warszawskich domów dziecka.

 

wczoraj odbyło się warzenie piwa przez szczęśliwych zwycięzców. Zrobiliśmy 40 litrów ciemnego ale'a o ekstrakcie 11,5. Miało być trochę więcej, ale ekipa się dorwała do brzeczki przedniej i każdy uczestnik wypił po 2 małe szklanki brzeczki, co trochę uszczupliło baling, ale dzięki temu szybciej będą się mogli cieszyć swoim pierwszym piwem. Podczas całego dnia towarzyszyła nam beczka pszenicy, której koniec oznajmił koniec spotkania :) oprócz pszenicy uczestnicy warzenia mieli okazję popróbować dwóch innych moich piw - grodziskiego i RISa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Wiktor , powiem tak na zaocznych na IŚ są obecnie 3 osoby z jednej grupy które warzą :), więc może jakieś koło naukowe, jakby się MEL dołączył, to by może jakiś sprzęt złożyli :), Poligrafia zrobi naklejki, coś się wymyśli :)

 

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.