Skocz do zawartości

Zmiany jakie nas czekają w 2012


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

A ile myślicie mogła by kosztować podstawowa' date=' ale profesjonalna oprawa graficzna? Czy takie rzeczy kosztują bardzo dużo?[/quote']

To zależy do czego i czego wymagasz ;) Zlecenie od zera to zwykle wysokie kwoty, ale można na pewno coś kupić z gotowych rozwiązań.

Na potrzeby piwo.org nie szukałem, bo nie ma potrzeby uważam, ale jeżeli pytasz ogólnie to na pewno trzeba byłoby porozsyłać co nieco zapytań. Dobrym sposobem na określenie kosztów są też ogłoszenia na dedykowanych forach

Tak się tylko zastanawiałem, czy przypadkiem ze zmianą silnika, może można byłoby pomyśleć o odmalowaniu wnętrza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ile myślicie mogła by kosztować podstawowa, ale profesjonalna oprawa graficzna? Czy takie rzeczy kosztują bardzo dużo?

Ja szukałem ofert do serwisu firmowego. Wizualizacją bez docinania 2-3 projekty. Ceny od 800 do 3000 pln w zależności od tego co potrzebujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem piwo.org jest bardzo dobrze zaprojektowane i nie warto nic zmieniac. Na prawde. Jest jasno, przejrzyscie, bez fajerwerkow. I niech tak pozostanie. Pisze to jako zawodowiec. Moze nie od grafiki samej, ale od usability i interfejsow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem piwo.org jest bardzo dobrze zaprojektowane i nie warto nic zmieniac. Na prawde. Jest jasno, przejrzyscie, bez fajerwerkow. I niech tak pozostanie. Pisze to jako zawodowiec. Moze nie od grafiki samej, ale od usability i interfejsow.

prawie sie zgadzam - przydałaby się jednak integracja galerii, wiki i forum że o dzienniku piwowara nie wspomnę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest super. Przejrzyste i wygodne w użytkowaniu. Dobrze się przegląda posty i pisze. Jak czasem zaglądam np. na browar.biz to się tam nie mogę odnaleźć. Wszystko małe nie wyraźne i ciężko coś tam znaleźć, wiem że to kwestia przyzwyczajenia, ale i tak jest super. Prosiłbym nie zmieniać :P

 

Ps: Na moje wsparcie możesz również oczywiście liczyć.

Edytowane przez vettis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A temat odwołany... Porządniej wgryzłem się w ustawienia wyszukiwania. Już jest ok. Jeśli dałoby radę jako domyśle wyświetlanie ustawić posty a nie wątki byłoby git. (kurcze, dojście do tego zajęło mi 4 lata :( )

Edytowane przez Tomek-Pasieka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bójmy się zmian! To że forum jest przejrzyste i dobrze administrowane nie oznacza że nakład pracy nad nim po rozruchu nie może być mniejszy. Wszystkie komponenty dobrze współdziałające a nie doklejane, nie zapętlające odwołania do bazy i bieżące wsparcie tylko może pomóc w sprawnej administracji. Co do nowych bajerów nie sądzę żeby Tomek przedkładał formę nad treścią. :) Forum się rozrasta i trzeba myśleć o przyszłości, a nie obudzić się za jakiś czas z ręką w nocniku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowy wątek oraz szybki podgląd tematu zapewne będzie wyglądał plus minus tak. Wszystko będzie czytelne i jasne, nie ma obaw :(

 

http://i44.tinypic.com/2mcbl1u.jpg

http://i43.tinypic.com/16h0ldg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można napisać, że ledwo co się zarejestrowałem, ale pozwolę sobie na pewną uwagę.

W obecnej formie, jeżeli w temacie jest link do innego tematu lub działu piwo.org, odnośnik otwiera się w bieżącej kacie.

Moja propozycja jest taka, żeby taki link otwierał się w nowej karcie lub oknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusowanie postów? Czy na pewno nam to potrzebne?

Cały czas to jest' date=' tylko w inny miejscu :([/quote']

Jeśli nie chodzi o reputację (bo to w sumie co innego), to niezłego mi gwoździa zabiłeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam tą nową wersję forum jest naprawdę świetna, wg mnie to przesiadka z maluszka do mercedesa. Bardzo duzo fajnych pomocnych opcji, wklejanie miniaturki z galerii, opcje przeglądania nowej zawartości, pamięta nieprzeczytane posty w temacie, boczna ruchoma belka, graficznie lepsze .

Bedzie Shoutbox ? Bo wiem ze szukaliście rozwiązania na pogaduchy on-line i dziwiłem się ze tego nie ma.

 

@pershi: ja w takim przypadku używam Ctrl'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.