Skocz do zawartości

Brakujące zdjęcia w postach, efekt migracji ze starego forum.


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Po dyskusji z Makaronem oraz przeglądnięciu w Święta wszystkich archiwalnych zdjęć doszliśmy do następujących wniosków, że nie ma sensu dalej walczyć z algorytmem importującym (a nie jest to prosta sprawa) i prościej będzie je ręcznie zamieszczać na bieżąco tam gdzie będzie potrzeba.

 

Zatem jeżeli czytając jakiś post sprzed 2012 roku a treść sugeruje, że powinna znaleźć się tam jakaś fotografia, to użyj na tym poście klawisza "zgłoś" z komentarzem np: brak zdjęć. Można też wkleić link do tego tematu.

 

Myślę, że takie rozwiązanie, choć rozciągnięte w czasie będzie najkorzystniejszym, zwłaszcza że wiele zdjęć z poprzedniej wersji nie są bezwzględnie potrzebne (zwłaszcza w dziale hydepark, starych ogłoszeniach sprzedaży etc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zatem jeżeli czytając jakiś post sprzed 2012 roku a treść sugeruje, że powinna znaleźć się tam jakaś fotografia, to użyj na tym poście klawisza "zgłoś" z komentarzem np: brak zdjęć. Można też wkleić link do tego tematu.

 

Myślę, że takie rozwiązanie, choć rozciągnięte w czasie będzie najkorzystniejszym, zwłaszcza że wiele zdjęć z poprzedniej wersji nie są bezwzględnie potrzebne (zwłaszcza w dziale hydepark, starych ogłoszeniach sprzedaży etc)

 

Odrobiłem zadanie i pozaznaczałem co trzeba, mam nadzieję że nie przysporzyłem zarwanych nocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mam troszkę bólu, bo wielu fotek już nie mam na kompie, a i moja skleroza po prawie pięciu latach na forum jest wielka i nie wiem gdzie wklejałem ważne fotki. W tematach sprzętowych i np. w moich przemyśleniach uzupełniam od jakiegoś czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mam troszkę bólu, bo wielu fotek już nie mam na kompie, a i moja skleroza po prawie pięciu latach na forum jest wielka i nie wiem gdzie wklejałem ważne fotki. W tematach sprzętowych i np. w moich przemyśleniach uzupełniam od jakiegoś czasu.

 

Czyli w sumie nie są aż tak istotne jeśli mózg je wykasował ;)

U mnie była sprawa prosta, na początku robiłem zrzuty ekranu receptur, zacieranie i skład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w ogóle wyglądu strony tak jak w kompie. Do przedwczoraj był. Może opera mi coś pochrzaniła. Forum wyświetlane jest tak jak aplikacja allegro na androida. Duże odnośniki do tematów.

Edit:

Wynalazłem przycisk powrotu do standardowej wersji. Może niechcący coś nacisnąłem.

Edytowane przez Tomek-Pasieka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.