Skocz do zawartości

BroWarmiacy do wspólnego kufla!


prodakt

Rekomendowane odpowiedzi

no i co, i chyba nie dam rady na 18 pewnie będę miał spory poślizg czasowy :/ i najważniejsze jak ja was rozpoznam?? wyglądacie normalnie czy same osobliwości? :)

 

Na stole będzie dużo różnego rodzaju pojemników z zapachami i sporo butelek, wiec pewnie nas rozpoznasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe spotkanie! Było bombowo ;-) warto było zabrać małążonkę. Sensoryka to był strzał w dziesiątkę jeśli idzie to co na takich spotkaniach można ciekawego robić. Liczę na równie ciekawe spotkania w przyszłości. Pomału odczarowuję sobie portery, zawsze miałem do nich awersję, z ami to się zaczyna zmieniać.

Jeśli plany wypalą to spotkam się z Wami 14.12, ale jeśli coś nie wypali to moje Rosanke będzie z Wami!

 

Tymczasem do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie super, to fakt! Artur świetnie poprowadził sensorykę, Bogdan bardzo się przyłożył do wykładu a portery były pierwsza klasa (Gratulację dla Czarnego!). Za miesiąc rozmawiamy o Rosance, pijemy nasze interpretację tego 'stylu' i porozmawiamy też o propozycjach kategorii na II WKPD. W przyszłości może wybierzemy się razem na zwiedzanie jakiegoś browaru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uda nam się utrzymać produktywną formułę takich spotkań, to będzie super. Spotkania tego typu są bardzo interesujące i jestem bardzo za ich kontynuacją tym bardziej, że towarzystwo jest zacne :)

 

W weekend przyszedł mi pomysł, który możemy zorganizować na kolejnym spotkaniu. Coś w stylu wymiany własnych piw przed świętami. Idea jest taka, że każdy z nas przynosi swoje piwa w ilości takiej, aby z każdym przed świętami wymienić się jedną butelką. W ten sposób na święta będziemy mieli, co najmniej 8-10 różnych butelek piwa w domu. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy właśnie przed chwilą przyjechałem z Warszawy z egzaminu sędziowskiego i mogę się pochwalić, że zdałem egzamin z drugim wynikiem na kursie.

 

Zabrakło mi dosłownie pół punktu do pierwszego miejsca, więc chyba całkiem niezły wynik :)

 

Do egzaminu przystąpiło 15. uczestników, a zdało 14. Jak ocenił Andrzej Sadownik i Panie laborantki z Browaru Warka, poziom egzaminu był bardzo wysoki, a aż 10 z nas miało wynik 10/10 na sensoryce.

 

Było fajnie i zaraz będę oblewał sukces dobrym piwkiem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło, wyszło. Wczoraj kupiłem 4 butelki w sklepie na ul. Janowicza. Piwo jest uwarzone w browarze przemysłowym, ale oddaje ducha piw domowych. Jest bardzo dobre i polecam.

 

A tak po cichu powiem, że wczoraj Tesco zaliczyło ogromną wtopę (w całej Polsce) i wypuściło także Grand Championa Birofilia 2013 na tydzień przed premierą. Udało mi się kupić 4 butelki Imperial IPA zanim wycofano je ze sprzedaży. Czy jest dobre? Nie powiem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy właśnie przed chwilą przyjechałem z Warszawy z egzaminu sędziowskiego i mogę się pochwalić, że zdałem egzamin z drugim wynikiem na kursie.

 

Zabrakło mi dosłownie pół punktu do pierwszego miejsca, więc chyba całkiem niezły wynik :)

 

Gratulacje!

 

Swoją drogą, na następne spotkanie rosanke mieć nie będę :/ Za to prace przy komorze fermentacyjnej posunęły się mocno do przodu :D

 

:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No właśnie przed chwilą także myślałem o tym spotkaniu - co robimy z "piwnym depozytem" --> przenosimy na następne spotkanie, bo teraz może być mniej osób, czy jednak w sobotę mam przynieść jakieś piwa na wymianę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.