Skocz do zawartości

Program wychowaczy, poratujcie!


maciek1221

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!

Jest tutaj może jakiś nauczyciel? Potrzebuję programu wychowawczego dla klasy. Jestem na studiach, gdzie jest poruszana pedagogika i musimy coś takiego przygotować.. Oddałem już 2 wersje, ale niestety wciąż mam błędy, w sumie to nie wiem jakie, bo nikt z roku nie oddał, każdy został cofnięty.. Jakby ktoś z was coś takiego posiadał, podzielicie się? Bardzo proszę o pomoc..

Tak to ma wyglądać: https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/936187_543294212388652_1989739399_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ambitnie podchodzisz do tego. Napisz krótko:

- nauka czytania wyborczej

- wspólne oglądanie tefałen

- plucie na historię i tradycję

 

Na pewno przejdzie.

Edytowane przez jake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ambitnie podchodzisz do tego. Napisz krótko:

- nauka czytania wyborczej

- wspólne oglądanie tefałen

- plucie ha historię i tradycję

 

Na pewno przejdzie.

 

 

Dobrze, że mam oparcie bo już bym leżał :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Jake tacy ludzie co drążą temat są na wagę złota.

 

P.S. Rozumiem, że sprawdzasz czujność Elroya:P

Edytowane przez elroy
czujność sprawdzona :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, to pewnie dlatego nie widziałem, staram się nie otwierać gotowców z googli, od razu zostałby wykryty plagiat albo cokolwiek, i już miałbym przegrane, na tym przedmiocie trzeba być czujnym :) Wrzuciłem jakieś sprawy typu higiena osobista, bo przez podstawówkę a później gimnazjum, trafiałem na samych takich uczniów, koło których się nie dało siedzieć w sali :D Więc niech dzieciaki się o tym uczą w szkole:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ambitnie podchodzisz do tego. Napisz krótko:

- nauka czytania wyborczej

- wspólne oglądanie tefałen

- plucie na historię i tradycję

 

Na pewno przejdzie.

 

Jake. Przestaje mnie bawić ciągła zabawa w kotka i myszkę z Tobą.

Proszę przestań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na studiach, gdzie jest poruszana pedagogika i musimy coś takiego przygotować.. Oddałem już 2 wersje, ale niestety wciąż mam błędy, w sumie to nie wiem jakie, bo nikt z roku nie oddał, każdy został cofnięty..

 

Sesja zaliczeniowa i egzaminacyjna zbliżają się wielkimi krokami, a tu biblioteka wydziałowa zamknięta, a do tego prowadzący zajęcia nie dość, że wymaga na zaliczenie czegoś co nie było omawiane w trakcie zajęć to jeszcze nie chce wytłumaczyć zagadnień nawet jeśli ktoś do niego pójdzie porozmawiać w czasie wyznaczonych godzin konsultacji... Nie zazdroszczę tak trudnej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, oddałem, przyjąć przyjął, myślę, że teraz będzie na to spoglądał bardziej pobłażliwie.. Biblioteka jest czynna, siedzę tam po 3-4 godziny dziennie z racji okienek, szkoda tylko, że nic nie dostałem na ten temat.. Zresztą, kto był na studiach ten wie, że częstym wytłumaczeniem tego kosmosu na uczelni jest sam fakt, że to są studia :D

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ambitnie podchodzisz do tego. Napisz krótko:

- nauka czytania wyborczej

- wspólne oglądanie tefałen

- plucie na historię i tradycję

 

Na pewno przejdzie.

 

Na Onecie na to Twoje "GestaPO" i TVN tak wszyscy plują, więc znajdziesz tam wielu współtowarzyszy broni, ale błagam Cię nie tu, my to szarzy piwowarzy co z polityką nie mają wiele wspólnego... Twój czarny PR, niewiele da, tutaj najwyżej narazisz się na śmieszność, ale sądząc po reakcji co poniektórych to już przestało być nawet, śmieszne, toteż apeluję do Ciebie wstrzymaj się tu od takich komentarzy, a mam wrażenie, będzie to dużo bardziej przyjaźniejsze forum. Z pozdrowieniami St. Anger.

 

Ok, oddałem, przyjąć przyjął, myślę, że teraz będzie na to spoglądał bardziej pobłażliwie.. Biblioteka jest czynna, siedzę tam po 3-4 godziny dziennie z racji okienek, szkoda tylko, że nic nie dostałem na ten temat.. Zresztą, kto był na studiach ten wie, że częstym wytłumaczeniem tego kosmosu na uczelni jest sam fakt, że to są studia :D

Pzdr

 

To trzymamy kciuki.

Edytowane przez St. Anger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.