Jump to content

Mariusz_CH

Members
 • Posts

  1314
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Mariusz_CH last won the day on August 14 2022

Mariusz_CH had the most liked content!

Kontakt

 • Imię
  Mariusz_CH

Piwowarstwo

 • Miasto
  Adamanay

Recent Profile Visitors

5377 profile views

Mariusz_CH's Achievements

 1. Mariusz_CH

  Mariusz_CH

 2. Wolf w mojej opinii nikogo nie uraziłeś, za to uderzyłeś w samo sedno i popieram Cię w 100%, natomiast o tym czy konkurs będzie w pucharze zadecyduje PSPD jeżeli w takiej formie zaliczy ten konkurs do pucharu to umrą we mnie resztki szacunku do stowarzyszenia
 3. Dawno to było, ale jeśli dobrze pamiętam to na 23 litry dałem 1 tackę, czyli ok. 250 gram, porter był niepijalny kilka miesięcy, mega śliwa wędzona, bardzo mi smakował, ale dopiero jak wędzoność + śliwa zelżała. Śliwa śliwce wędzonej nierówna, ciężko tu dywagować ile będzie dobrze, jedna słodka, druga mega kwaśna, wędzona mniej lub bardziej. Warzyć, próbować i wdrażać poprawki w następnej warce.
 4. A tutaj moderacja wyczyściła numer przewozowy, po nim dojdziesz bez problemu do danych osobowych.
 5. Zamawiałem bez DDD i też wysłano dopiero po upomnieniu się o przesyłkę poprzez maila, kontakt telefoniczny był niemożliwy, automat marudzi w kółko że skrzynka zapchana.
 6. Nie no, ja tam wolałbym mieć kran "podparty" w jakikolwiek sposób (uchwyt, guma od kega) i choć odrobinę elastyczne połączenie. Ta złączka do połączenia kranu z szybkozłączką jest do kupienia/zrobienia przez tokarza, ale tak jak mandaryn napisał - łatwo tu o fontannę z kega :-D (czyt. wyrwany króciec z szybkozłączki).
 7. http://screenshooter.net/101982386/mrebhvo http://screenshooter.net/101982386/vskgwwq Sprawdza się od dawna, zero pierdnięcia (mniej problemów z pianą) na początku lania piwka.
 8. Jeżeli nie chemią to czym chcesz się zatruć?
 9. Wiertarka/wkrętarka i dziurka obok dziurki w fittingu. i wyciągasz środek z workiem. Przy przewierceniu pierwszej dziurki będzie spory syk Mam gdzieś rozszczelnionego, ale w garażu remont i nie dokopie się teraz, bo bym porobił focie.
 10. Eee tam. Da się zrobić z tego świetną lampę ogrodową, ale w tym wydaniu: http://www.theperfectlyhappyman.com/uploads/keykeg-600x450.jpg Rozszczelniasz, wyciągasz worek, pakujesz oprawkę z żarówką i git :smilies:
 11. GB to KeyKeg. Całkiem inna bajka. Piwo jest w worku, a gaz "pomiędzy workiem a ścianką pojemnika "
 12. To masz okazję popróbować tego efektu https://www.youtube.com/watch?v=bSxLqt0PCLI
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.