Jump to content

Krzyżak

Members
 • Posts

  253
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Krzyżak last won the day on May 1 2022

Krzyżak had the most liked content!

Piwowarstwo

 • Rok założenia
  2012
 • Miasto
  Toruń

Kontakt

 • Imię
  Szymon

Recent Profile Visitors

1257 profile views

Krzyżak's Achievements

 1. Daj 10ml i sprawdź po 10 min pHmetrem. Jak za mało to dodaj. Raz czy dwa sprawdzisz i bedziesz wiedział na przyszłość ile dawać.
 2. Są jednorazowe nie dla tego, że się tępią. Nie powinno się ich używać ponownie, ponieważ na ostrzach rozwijają się grzyby powodując infekcje. Szczególnie narażone są kobiety w strefach intymnych. Sory za offtop
 3. Jak ma pH poniżej 3,5 to jest ok. Piszą w necie, że brak klarowności może występować,, gdy butelka SS jest starsza jak rok.
 4. Jak już przetestujesz, to daj znać jak ten mały spunding valve się sprawuje.
 5. Odsysasz powietrze i zamykasz próżniowo czy zostawiasz "otwartą" pakę w zamrażarce ?
 6. A co żona mówi na ten szarlatański plan 😉
 7. Podepnij glikol chiler do Inkbirda on nim będzie sterował. Sterownik fermentora do niczego nie będzie potrzebny więc należy go wypiąć. W zależności czy styk na sterowniku fermentora jest NO czy NC może nastąpić konieczność zwarcia sygnału sterowania, który szedł ze sterownika na GC. Jak coś konkretniej to pisz na PW.
 8. Mało precyzyjnie się się wyrażasz albo mnie trzyma po weekendzie Rozumiem, że masz termostat Inkbird , który na wyjściu steruje obwodami prądu przemiennego 230V. A Ty byś chciał nim sterować/zasilać Glycol Chiller, który zasiany jest prądem stałym 12V. Jeżeli tak, to daj na wyjście z Inkbird zasilacz /trasformator z układem prostowniczym/, który daje na wyjściu 12V prądu stałego i podłącz do niego Glycol Chiller.
 9. Kup za 100zł przetwornicę z 12V na 230V.
 10. Nie, używam tej beżowej tylko na 24V.
 11. Mam tą drugą na 24V z aliexpress. Pompuję nią brzeczkę 100C po warzeniu na wymiennik. Działa bez zarzutu. Ma u mnie dożywocie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.