Skocz do zawartości

Sklep twojbrowar.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Ode mnie minusik.

 

Zamówienie złożone w niedzielę wieczorem, we wtorek wysłane, dziś dotarło - do czasu realizacji nie mam żadnych zastrzeżeń.

 

Niestety wróciła odwieczna bolączka, czyli braki. Nie wiem czy to tylko ja mam pecha, ale co trzecie albo co czwarte zamówienie przychodzi mi z jakimś brakiem. Już się nauczyłem, żeby dorzucać sobie nadmiarową paczkę chmielu, żeby nie zostać z ręką z nocniku, ale mimo wszystko robi się to mocno irytujące. Już mi głupio jak muszę po raz kolejny pisać że czegoś brakuje i zastanawiam się kiedy dojdą do wniosku, że próbuję ich naciągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Od początku jestem z TB, bo mam do nich niedaleko to raz, więc nie płacę za przesyłki, a dwa, że naprawdę nie mam się do czego przyczepić. Raz byłem po odbiór towaru, to im śrutownik nawalił i trzeba było długo poczekać. Akurat byłem z kumplem, którego zainspirowałem do warzenia i odbierał swój pierwszy sprzęt, ale zapewniłem go, żeby się nie zrażał, bo tak było pierwszy raz. Od tamtej pory wielokrotnie się tam pojawiałem i zawsze wszystko było ok. Sympatyczne chłopaki, można też podpytać od razu o pewne kwestie, to uprzejmie doradzą. Naprawdę duży plus. Polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tylko, że ja będąc z Wrocławia muszę brać kuriera albo liczyć, że ktoś mi odbierze - godziny/dni odbioru fatalne. A jakbym chciał już się w nie pobawić, to jadąc z Wielkiej Wyspy wpieprzę się w taki korki, że spale więcej paliwa, niż wart jest kurier..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki spokojnie do 18 siedzą, jak nie lepiej, a wtedy korków to już co najmniej od rynku do ostrowskiego nie ma. druga sprawa że do 18 to rzadko który sklep inny niż hipermarket/galeria pracuje. korki w mieście zaczynają się przed 7 - szczerze powiedziawszy nie wiem czego od nich wymagasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę pochwalić, wczoraj zamówiłem, dziś już wysyłają :) Co prawda zastosowałem patent z wysłaniem potwierdzenia przelewu (robię to teraz w przypadku wszystkich zamówień internetowych), ale jak widać poskutkowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

tak się przyzwyczaiłem do dobrego, że lekko się zdziwiłem gdy od zamówienia i przelewu do wysyłki minęły dwa dni (a nie jeden).

ale najbardziej zdziwiły mnie woreczki na chmiel bez struny. nie lubię zabaw z gumkami, szczególnie że w warunkach zamrażarnia nie wszystkie sobie radzą.

 

w sumie ambiwalentne odczucia - jest gorzej, ale nadal dobrze :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pisałeś do nich z reklamacją?

nie pisałem, ale jutro napiszę.

Wysypałem 100g torebkę na talerz i połowę zgarnąłem do gara. i dopiero wtedy zobaczyłem kawałeczki. Tak drobne, że pod spodem się chowały.

 

Pytanie czy mi to zakazi brzeczkę, bo akurat ten chmiel sypałem na 80st na whirpoola. No i drugą połowę paczki miałem wsypać na cichą, ale teraz to sobie daruję.

Ja w tym sklepie już nic nigdy nie kupię i będę odradzał go każdemu kogo spotkam.

 

jak tu teraz czytam temat, to inna paczuszka jest nie zapakowana próżniowo :monster:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio wspólnie z kolegą zamówiłem w TB, wszystko było okej. Chmiele dobrze popakowane, paczka szybko 2 dni po zamówieniu przyszła. Chmiel używałem i też dobrej jakości, kolega na słody nie narzekał ani drożdże. 

 

Z tego co słuchy noszą chłopaki chcą się teraz przenieść i zrobić sklep stacjonarny z  magazynem, może stąd problemy? 

 

Tomato a próbowałeś dzwonić? Z meilami u nich jest średnio, ale przez telefon jak kiedyś zgłaszałem reklamacje wszystko było od ręki załatwione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że chłopaki mają znów jakąś zniżkę formy, jeśli chodzi o korespondencję. Wysyłałem uwagi na temat nazewnictwa i pozycjonowania asortymentu, ale także bez odpowiedzi. Te dołki zdarzają się okresowo, prawdopodobnie w tym czasie chłopaki robią coś innego, jakieś inicjatywy kontraktowe czy przeprowadzki :).

Edytowane przez santa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE KUPUJCIE TAM.

 

 

Kupowałem i będę kupować , jak coś mnie nie odpowiada to po prostu szukam gdzie indziej . To że u Ciebie coś było nie tak ( z twoich słów ) , to nie oznacza że wszyscy muszą od razu zaprzestać zakupów w tym sklepie  ;) . U mnie i u moich znajomych nigdy nie było problemów z TB . I jeszcze jedno nim więcej takich sklepów tym lepiej dla nas , przy czym rożnych sklepów z rożną jakością obsługi i towarów . To chyba jasne jak dzień . A takie nawoływania .... lekko nerwowe i tyle ;) .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tomato a próbowałeś dzwonić?


Nie. jak mejl nie wystarczy, to sobie po prostu daruję i nie będę dalej się o to pluł.

Ostrzegłem tutaj tylko co można dostać kupując u nich.
jak dla mnie taka słodowa niespodzianka jest dyskfalifikująca.
Ja im mówię nara, choć mają fajny wybór chmielów.


 

To chyba jasne jak dzień .


Napiszę jeszcze raz: kawałki słodu w paczce chmielu!
wyobraź sobie, że otwierasz taką paczuszkę i sypiesz to na zimno.
już nie mówię, że teraz będę miał 2 takie same piwa, bo tylko 2 planowałem. tego chmielu na zimno nie wsypię. i użyję drugi chmiel.
miały być 2 single chopy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tomato a próbowałeś dzwonić?

 

Nie. jak mejl nie wystarczy, to sobie po prostu daruję i nie będę dalej się o to pluł.

Ostrzegłem tutaj tylko co można dostać kupując u nich.

jak dla mnie taka słodowa niespodzianka jest dyskfalifikująca.

Ja im mówię nara, choć mają fajny wybór chmielów.

 

 

 

To chyba jasne jak dzień .

 

Napiszę jeszcze raz: kawałki słodu w paczce chmielu!

wyobraź sobie, że otwierasz taką paczuszkę i sypiesz to na zimno.

już nie mówię, że teraz będę miał 2 takie same piwa, bo tylko 2 planowałem. tego chmielu na zimno nie wsypię. i użyję drugi chmiel.

miały być 2 single chopy.

 

 

Ale wiesz, że czasem maile są traktowane jako spam? Nie koniecznie musiał on dotrzeć do nich i to nie jest wina chłopaków, że nie odpowiedzieli. Jak chcesz zrobisz, ale generalnie zawsze lepiej zadzwonić spróbować zareklamować towar niż się denerwować na sklep. Każdemu się zdarzają pomyłki, mi TB często zapomniało coś do paczki włożyć, albo raz miałem rozwalony worek z chmielem, od razu reklamacje uznali. Innym sklepom też się zdarza pominę nazwy sklepów, ale dostałem raz nie te słody co trzeba, albo brak całkiem pewnych słodów. Chmiele to różnie najgorzej było w przypadku po prostu luzem wrzuconych kilku paczek chmielu nie podpisanych... Zdarza się każdemu nie każdy sklep zachowuje się dobrze w takich sytuacjach i te należy unikać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.