Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Opłaty za wysyłkę bywają irytujące, z drugiej strony kupując jesteśmy ich świadomi i od nas zależy czy nam się opłaci. Parę razy rezygnowałem z zakupu niemalże dla zasady, bo rozumiem przebicie ceny listu poleconego o 2 zł, ale o 5 już niezbyt.

Mnie chyba nikt nie przebije.

Kupiłem na WOŚP Allegro 13 szklanek do piwa - jedne ładniejsze, drugie trochę mniej.

Za szklanki zapłaciłem niecałe 20 złotych, a za wysyłkę sprzedawca zażyczył sobie 50 złotych.

Wiedziałem, że na tym zarabia ale nie spodziewałem się, że aż tyle.

Po kilku dniach dostałem SMSa ;) że na poczcie czeka na mnie E-PRZESYŁKA.

Mało tego że zapłacił za nią jedyne 15złotych i 2 szklanki był uszkodzone i nie mogę od niego wyegzekwować wymiany lub zwrotu kasy za nie to jeszcze musiałem dygać na pocztę po tą paczkę, a ważyła jakieś 6 kilo.

 

 

Abstrahując od powyższego przypadku legalnie zarejestrowani sprzedający muszą doliczać kilka groszy za przesyłkę, ponieważ płacą VAT za koszty przesyłki i z reguły wliczony jest w ten koszt także cena koperty, folii itp.

Przebitka rzędu 1-2 zł jest do akceptacji, ale 5 złotych albo 35 jak w przypadku mojego zakupu szklanek to złodziejstwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelnieni przewodu w oplocie najłatwiej uzyskać poprzez wstrzykniecie żywicy epoksydowej pod oplot.

Uwaga wczesniej rurka musi być sucha!

Jeżeli odetnie się powietrze - jego dostęp - to i przewody/podłączenia w środku nie będą śniedzieć.

Edytowane przez zico
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wodorotlenek sodu - najlepszy środek myjący:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=1449572929

Kupiłem ostatnio zamiast kreta do rur środek "super Rurex" (P.W. MARKO Nowy Dwór Mazowiecki ul Mieszka I 18) i wydaje mi się że jest to czysty wodorotlenek, bez dodatku glinu, kosztował za 1kg 9zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ktoś z forum sprzedaję będę dzwonił http://allegro.pl/show_item.php?item=1499512988

od jakiegoś czasu się przymierzam.

teraz pewnie połowa ludzi ma kegerator od niego więc kupuj śmiało :D Od siebie dodam że facet pomaga też po zakupie - uszkodziła mi się uszczelka i po 3 dniach dostałem kilka nowych zupełnie gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/keg-beczka-18l-pepsi-i1484620178.html - Kegi Cornelius, cena myślę niezła, warunki przesyłki też.

Cena powiedzmy że normalna , chociaż jeszcze niedawno mozna było kupić za 50-60zł . Przesyłka - jeśli kupuje sie większą ilość to tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tu na forum była oferta sprzedaży większej ilości corneliusów ze Szczecina tylko że wtedy nie miałem reszty sprzętu a po noworocznych porządkach na forum już tej oferty nie ma. Nie ma ktoś może namiarów na tamtego sprzedającego?

Edytowane przez kretu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajne, poręczne beczki w przystępnej cenie http://allegro.pl/beczki-60-lit-plastikowe-powlekane-teflonem-i1492246709.html . Z tego co wiem sprzedawca ma ich kilkadziesiąt.

 

pozdrawiam

A.S.

kupiłem,do przechowywania mąki i słodu,ale strasznie sierdzą te beczki,da sie jakoś ten zapach zlikwidować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem,do przechowywania mąki i słodu,ale strasznie sierdzą te beczki,da sie jakoś ten zapach zlikwidować ?

 

Witam.

Można się pozbyć tego zapachu - obierki od ziemniaków, była o tym mowa na forum.

Ja to stosowałem i po tygodniu {ziemniaków} do beczki przelałem piwko na fermentacje cichą. Dobry jest to sposób {sprawdzałem wcześniej} i tani, bo kto z nas Palaków nie zna ziemniaków.

Pozdrawiam i ziemniaki jedźcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.