Skocz do zawartości

Piwowarów nocne rozmowy


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że zmieniam robotę :) jupiiiii

Wygląda na to, że cieszysz się z tej zmiany, życzę więc zadowolenia z nowej pracy :/

 

Ja tymczasem rozpoczęłam dziś sezon łyżwiarski :/ Niezła frajda pojeździć sobie w środku lata na łyżwach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć:)

 

Ja tymczasem rozpoczęłam dziś sezon łyżwiarski :/ Niezła frajda pojeździć sobie w środku lata na łyżwach :)

Wielka frajda to mieć latem nogę w gipsie :/ - czego ci oczywiście nie życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka frajda to mieć latem nogę w gipsie :) - czego ci oczywiście nie życzę!

U mnie tylko kręgosłup odmawia współpracy. Browar zamknięty. Laptop i iplus uszkodzone. Stukam z komórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFAM moja ś.p. Mama to by powiedziała - trzeba się było za młodu szanować.

Jest dobrze!

Spojrzłem na wyniki rezonansu m. - jeszcze trochę pożyję. Browar otwarty. Właśnie zabutelkowałem 50 l pszenicy. Wyszła rewelacyjna!

Poszedłem za ciosem i uwarzyłem weizenbocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie patrzyłem od tej strony. Ale powiem że fajka i degustacja piwa jak dla mnie się trochę kłócą ,bo dym tytoniowy obezwładnia kubki smakowe. Dlatego jak się pali to piwo jest dodatkiem bez większego znaczenia i jeśli cierpi się na niedosyt domowego to poleciłbym nawet kupienie koncerniaka, bo jak dla mnie jest to trochę strata. Jeśli chodzi o tytonie to mi najbardziej podchodzi cytrynka i jabłko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbyszek, ja bynajmniej nie neguję i nie potepiam, że ktoś pali, sam kiedyś paliłem, nie tylko wodne.

Chodzi mi o to, że kiedyś oglądałem program o tych fajach i redaktor opowiadał o szkodliwym działaniu schłodzonego dymu tytoniowego. Podobno jest to dużo bardzej szkodliwe od normalnego palenia, bo płuca "chętniej" przyjmują zimny dym niż ciepły. Podobno płuca bronią się przed gorącym dymem zamykając jakieś kanaliki, a jak jest zimny to te kanaliki są otwarte.

Edytowane przez Belzebub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie to na niebie najlepiej widać samoloty :lol: Przy okazji zapomniane zdjęcie (bo nie udana cała sesja) kawałka drogi mlecznej z zlotu w Brennej. Jak się okazało , konsumpcja piwa i astrofotografia, leżą na dwóch przeciwnych biegunach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie to na niebie najlepiej widać samoloty :lol: Przy okazji zapomniane zdjęcie (bo nie udana cała sesja) kawałka drogi mlecznej z zlotu w Brennej. Jak się okazało , konsumpcja piwa i astrofotografia, leżą na dwóch przeciwnych biegunach :)

A bo aparatem trzeba celować w niebo, a nie w asfalt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.