Skocz do zawartości

Konferencje na Skype -pomysły, sugestie, propozycje?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 303
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I nie tylko Babci. Właśnie próbuję się zalogować na skype przez program i stronę. Wszystkie próby zawodzą . Mam łącze dialogu na kablach tepsy. Zmieniałem dnesy i inne cuda na routerze i kicha, jak u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za możliwość wysłuchania i pogadania wyjadaczami piwowarskimi. Rozmowy w bardzo konkretnych tematach jak i na luzie są piękne!!!!! Tyle cennych informacji ile można otrzymać podczas jednego spotkania na skype starcza na pół roku pisania i czytania na forum. Wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania zachęcam do uczestnictwa w następnym spotkaniu, które mam nadzieję odbędzie się w przyszły czwartek(propozycja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w następny czwartek ma ktoś ochotę pogadać? Proponuję w części spotkania temat kegów w browarze. Myślę że już na spokojnie dokonamy nagrania. W ubiegłym tygodniu była luźna pogawędka, a teraz może bardziej konkretnie na wybrane tematy. Proponuję żeby czwartkowe spotkania stały się normą niekoniecznie co tydzień, a może wybierzemy inny dzień tygodnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w następny czwartek ma ktoś ochotę pogadać? Proponuję w części spotkania temat kegów w browarze. Myślę że już na spokojnie dokonamy nagrania. W ubiegłym tygodniu była luźna pogawędka, a teraz może bardziej konkretnie na wybrane tematy. Proponuję żeby czwartkowe spotkania stały się normą niekoniecznie co tydzień, a może wybierzemy inny dzień tygodnia?

Jejski, proponujesz tradycję Obiadów Czwartkowych ? :D Chętnie bym się kiedyś przyłączył do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A co to jest?

No jak to co? Obiadokolacja złożona z zup chmielowych podnosząca świadomość piwowarską, jak i utożsamianie się prawie na żywo z naszym środowiskiem. Jestem za! Nawet gdyby rozmawiać o "dupie maryni" to i tak warto. Na całe szczęście mam w tym tygodniu pierwszą zmianę i mogę zarezerwować czas na spotkanie. Proszę się nie krępować i dołączyć do rozmowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.