Skocz do zawartości

Józek warzy - offline


josefik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę że niepokoić się będzie można koło piątku. Myślę że te 0,5 kilowe paczki na 100% wymagały awizo, bo spore te koperty były i w skrzynkę jaka by nie była nie weszły. Chyba że listonosz luzacko podszedł do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anteks, Kentaki, Banita, Raczek co tam słychać w sprawie ?

 

Właśnie miałem pisać ze chmiel do mnie dotarł dziś także ogromne dzięki i do zobaczenia 1lutego

 

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pisać ze chmiel do mnie dotarł dziś także ogromne dzięki i do zobaczenia 1lutego

cieszę się że dotarło

cisza

Anteks przeszedłbym się na pocztę, może pani z okienka lubi cię bardziej niż listonosz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:okey: JEST :) . Mój listonosz nosił w torbie, a potem podrzucił kobitkom na pocztę (jak się ucieszyły, że ich od tego zielska uwolniłem :smilies:, bo już miały robić dochodzenie) , a awizo wrzucił do skrzynki dopiero dziś. Zapach jest czadowy, wiec przepakowałem w grubą folię Al i do zamrażarki. Jeszcze raz dzięki Krzycho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:okey: JEST :) . Mój listonosz nosił w torbie, a potem podrzucił kobitkom na pocztę (jak się ucieszyły, że ich od tego zielska uwolniłem :smilies:, bo już miały robić dochodzenie) , a awizo wrzucił do skrzynki dopiero dziś. Zapach jest czadowy, wiec przepakowałem w grubą folię Al i do zamrażarki. Jeszcze raz dzięki Krzycho.

 

No i wszystko jasne. Słabe ogniwo zawsze się trafi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wreszcie udało mi się znaleźć w miarę korzystne rozwiązanie i w browarze znów kamerka obrotowa.

Stary adres http://piwo.org/jozek.html działa dalej jednak tam nie będzie możliwości kręcenia.

Natomiast adres kamera3 to już dostęp do obrotówki.

W zasadzie nie ma większych z tym problemów. Na Firefoksie, Chrome działa bez dźwięku, natomiast w IE można się pobawić bardziej :)

może powiedzieć "Dzień dobry" piwowarowi bo kamerka jest dwukierunkowa i teoretycznie przy średnio dużym obciążeniu łącza może uda się kilka zdań sklecić.

Jeśli chodzi o instalacje to nie jest mocno wymagająca, jedynie w IE trzeba nieco zweryfikować zabezpieczenia, podobnie jak to było z poprzednią obrotówką i zezwolić na instalację niepodpisanych formantów.

Jeśli byłyby problemy to proszę dać znać, z czasem dam na pierwszej stronie samouczka jak to bywało wcześniej.

Zapraszam do testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewalka, tylko jakiś obraz taki jakby do góry nogami, ale poza tym :okey: , chyba że ktoś akurat sterowanie mi podbiera

moja przeglądarka Comodo Dragon

 

już nie do góry nogami opanowałem odbicia lustrzane

Edytowane przez korzen16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne fajne :)

A jaki to model kamerki? Funkcja patrol rządzi :)

 

Tak jak tam wypisane u góry Tenvis ale to model uniwersalny i u nas moze występować pod inną nazwą, na allegro na pewno coś podobnego jest, moja jest rodem z HongKongu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.