Skocz do zawartości

Festiwal Piwowarów 2010 / VIII Konkurs Piw Domowych


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 315
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oto fragment informacji prasowej jaką przed chwilą dostałam od Rzecznika GŻ

Szanowni Państwo,

 

Już jutro kilka tysięcu miłośników piwa i wszystkiego, co z nim związane zjedzie do Żywca, aby wziać udział w Festiwalu Birofilia.

 

Piątek jest dniem otwartym w Muzeum Browaru - można je zwiedzać bezpłatnie.

 

Do Konkursu Piw Domowych zgłoszono aż 175 piw, wiec zapowiada sie zaciekla rywalizacja o miano Grand Championa i uwarzenie piwa domowego w Brackim Browarze w Cieszynie. Tak jak rok temu, Grand Champion Festiwalu Birofilia 2010 trafi do ogólnopolskiej dystrybucji dokładnie 6 grudnia.

 

W ramach Swieta Browaru odbeda sie koncerty m.in. Elektrycznych Gitar, Sublim i Pawła Kukiza z zespołem Piersi.

Myślałam, że będzie większa konkurencja :monster:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto fragment informacji prasowej jaką przed chwilą dostałam od Rzecznika GŻ
Szanowni Państwo,

 

Już jutro kilka tysięcu miłośników piwa i wszystkiego, co z nim związane zjedzie do Żywca, aby wziać udział w Festiwalu Birofilia.

 

Piątek jest dniem otwartym w Muzeum Browaru - można je zwiedzać bezpłatnie.

 

Do Konkursu Piw Domowych zgłoszono aż 175 piw, wiec zapowiada sie zaciekla rywalizacja o miano Grand Championa i uwarzenie piwa domowego w Brackim Browarze w Cieszynie. Tak jak rok temu, Grand Champion Festiwalu Birofilia 2010 trafi do ogólnopolskiej dystrybucji dokładnie 6 grudnia.

 

W ramach Swieta Browaru odbeda sie koncerty m.in. Elektrycznych Gitar, Sublim i Pawła Kukiza z zespołem Piersi.

Myślałam, że będzie większa konkurencja :lol:

Ja też. Może PP i firmy kurierskie wytłukły. :monster:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Konkursu Piw Domowych zgłoszono aż 175 piw

Myślałam, że będzie większa konkurencja :monster:

Rok temu było 134, więc to o 30% więcej. :lol:

30% to całkiem spory wzrost. Ale też myślałem, że będzie więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewiduje się jakieś identyfikatory? Mnie się chyba daje rozpoznać (w każdym razie byli tacy w Cieszynie) po avatarze ale nie wszyscy fotki swoje w nim zamieszczają. A w miarę postępu imprezy identyfikacja będzie coraz trudniejsza :monster:

Edytowane przez jkocurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zeszłorocznych doświadczeniach wysłałem tylko jedno piwo' date='[/quote']

Mam nadzieje Piotrze, że przywieziesz także trochę do degustacji dla innych, nie tylko to dla komisji :lol:

Specjalnie dla Ciebie dokładam buteleczkę Weizenbocka do piw przygotowanych do zabrania.

 

Załapałem się na najkrótszą listę startową :monster: To dobrze rokuje. Niestety, widzę tam kilku bardzo groźnych przeciwników.... ale w końcu można się było spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje Piotrze' date=' że przywieziesz także trochę do degustacji dla innych, nie tylko to dla komisji :lol:[/quote']

Specjalnie dla Ciebie dokładam buteleczkę Weizenbocka do piw przygotowanych do zabrania.

O dzięki dobry człowieku :monster:. Ja niestety konkursowym się nie zrewanżuję bo na konkurs poszły ostatnie 4 sztuki ale znajdzie się specjalnie dla Ciebie wiadomy Munich Dunkel.

Załapałem się na najkrótszą listę startową :mad: To dobrze rokuje. Niestety, widzę tam kilku bardzo groźnych przeciwników.... ale w końcu można się było spodziewać.

W MS też nie ma najwięcej piw ale tym razem mam 28 konkurentów i tu też sporo znanych nazwisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, a ja rano pisze egzamin z geomorfologii... :D noż krew mnie zalewa, że w tym roku nie mogę do Żywca pojechać...

 

No ale bawcie sie dobrze, jak napisze co mam napisać to tez się zabawię :)

Edytowane przez TomX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 konkurentów w BPA i 42 w monachijskim' date=' czyli w tym drugim szanse marne :):D[/quote']

Jacek Ty sobie z nas kpisz, przecież w monachijskim wygrałeś w Częstochowie. W związku z tym jesteś pretendentem do GC. Trzymam kciuki.

BPA smaczniejsze, właśnie sobie popijam czekając na schłodzenie brzeczki. W tej kategorii na coś liczę. :/

 

A monachijskie tylko 6 miejsce w branżowej komisyji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.