Skocz do zawartości

media a piwowarstwo domowe


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zauważyłem, że artykuł przeciekł na forum :) Jak zwykle adanjan :rolleyes:

Całkiem sympatyczny wg mnie. Najbardziej mi się o tym blondynie podoba :) No ale po degustacji moich wyrobów cóż miała napisać pani redaktor :)

Nie bądźcie zbyt krytyczni dla "pismaków". Nie jest łatwo napisać perfekcyjny artykuł na temat, o którym się nie ma pojęcia. Chyba ze dwie godziny przy szklaneczce opowiadałem o warzeniu i o piwie. I tak podziw dla pani redaktor, że się w tym wszystkim nie pogubiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
W teleekspresie była migawka o warzeniu. Wznowienie tradycji ja jakiejś wiosce. Naukę będzie sponsorowała UE :rolleyes:

Można obejrzeć online: http://www.tvp.info/teleexpress/wideo/12102009-1700

 

Koleś był dobry warzył w garze ocynkowanym ;)

No... może chciał się "zbliżyć" to warunków które były te 100 lat temu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wena- pewne tajniki warzenia już zgłębiłem jak by co to pomogę :)

A w szczególe to do liczby uwarzonych warek przez ciebie brakuje mi 8 :)

Edytowane przez zibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No troszkę się pomotał pan dziennikarz ale to chyba dobrze, że w ogóle coś mówią na temat warzenia. Jak ktoś będzie ciekawy co robi się dalej zacznie szukać a wtedy się dowie wszystkiego.

 

Ja bym tylko chciał widzieć jak "bulgota" pokrywka i jak mocno eksploduje pojemnik jak się go szczelnie zamknie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie do końca pasuje to do tego wątku, ale nie ma sensu zakładać nowego. Ostatnio w Powiecie Nakielskim pojawiły się plakaty reklamujące unijne pieniądze rozdawane przez stowarzyszenie. A na plakacie zdjęcie z 2007 roku z konkursu Smaki Krajny i Pałuk. Wrzucam całość i fragment z owym zdjęciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś w Galileo na TV4 o 19.00 program na temat piwnych mitów.

 

MITY nt. PIWA Złoty napój, sok z chmielu, piwko, browar? tyle nazw ile mitów. Bierzemy pod lupę fakty i mity na temat piwa. Czy piwo jęczmienne jest mocniejsze od pszenicznego? Od którego rodzaju piwa bardziej boli głowa? Czy można się szybciej upić, pijąc przez słomkę? Galileo na tropie faktów i mitów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem. Spodziewałem się czegoś innego ale nawet się mi podobało. Generalnie z piwem nie mozna przesadzać, szczególnie z pszeniczniakami. Nie wiedziałem o tym złym wpływie pszenicy na dzień następny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.