Skocz do zawartości

media a piwowarstwo domowe


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Ubiegłeś mnie, też właśnie trafiłem na ten artykuł i chciałem rzucić linkiem :okey:

 

ps. O Tobie również wspomnieli.

Edytowane przez Jacki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. O Tobie również wspomnieli.

Ja to mały pikuś;-)

właśnie dorwałem wersję drukowaną, tu dopiero kolega Dagome robi wrażenie, artykuł na pierwszej stronie, zajmuje jej wiekszą część z czego połowa to zdjęcie Czesława, zresztą zobaczcie sami:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Zwłaszcza, że artykuł został dostrzeżony przez zwykłych zjadaczy chleba. Dzisiaj z kilku różnych stron otrzymałem wiadomości typu: "Jacki, widziałeś, co dzisiaj jest na głównej we współczesnej?". Oczywiście, osoby dające takie informacje były świadome, że jestem osobą zainteresowaną tematem, natomiast trafiły na to zupełnie przypadkiem.

 

Bardzo fajnie, mam nadzieję że powoli będzie się budzić myśl o warzeniu w domu w naszym regionie. Ja już mam kilka osób, które niedługo chyba spróbują. Takie artykuły wzbudzają ciekawość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monachijskie jasne to około 88 proc. słodu pilzneńskiego, ok. 10,8 proc. słodu Carapils i trochę słodu zakwaszającego.

Nie powinno być czasem 88 % słodu monachijskiego?

W życiu! Monachijskiego do Hellesa można dać najwyżej odrobinę.

 

Chcą kupować?

Ano chcą. I sporo mam takich. Aż żal za d... ściska. Przecież bardzo chętnie bym akcyzę uczciwie opłacał i legalnie sprzedawał z zyskiem i dla siebie i dla państwa. Zresztą, dyskusja już była w innym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano chcą. I sporo mam takich. Aż żal za d... ściska. Przecież bardzo chętnie bym akcyzę uczciwie opłacał i legalnie sprzedawał z zyskiem i dla siebie i dla państwa.

Pielęngnuj te kontakty, myślę, że masz dużą szansę na karierę browarniczą.

Masz talent do warzenia, warunki lokalowe, może już niedługo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To Pan Marek sobie nie pogadał :( Ale i tak myślę, że taki wywiad choć krótki i trochę chaotyczny będzie miał pozytywny wydźwięk. Fajnie, że media coraz częściej interesują się piwem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś ma ochotę i ma dostęp do platformy canal+ to w niedziele 8.08.10 o godz 23;00

będzie emitowny program : "piwo od kuchni"

http://www.kuchnia.tv/program/?full/piwo-od-kuchni_33076

Czy może ktoś będzie nagrywał? :). I fajnie by było udostępnić później dla ogółu :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś będzie nagrywał? :okey:. I fajnie by było udostępnić później dla ogółu :smilies:.

Nagrywanie na własne potrzeby oczywiście jest możliwe, jednak udostępnianie w sieci, to już chyba zahacza o łamanie prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.