Skocz do zawartości

A BYŁEM, KUPIŁEM bez warzenia


PIWOSZEK

Rekomendowane odpowiedzi

:beer:Kurdę " PIWOŻŁOPY" studiuję już trzeci rok w " Królewskim" mieście i dopiero teraz odnalazłem z kumplami sklep z dobrym piwami i to nie tymi komercyjnymi na [wycięto].

 

:lol:/chory na nerki/

Do widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban jest do końca danego dnia, więc wrócić każdy ma szansę :)

No tak, ale jak chłopak wrażliwy jest i zamknie się w sobie? A może on to forum śledził od paru lat, wychylił się nagle pod wpływem paru lepszych trunków a my tu mu takie powitanie :cool:

 

Ech, ci ornitolodzy. Wprowadzają tylko niepotrzebne napięcie i później bogu ducha winni ludzie cierpią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jak patrzę na wpisy studentów 3 roku z taką ekspresją słowną to mam wrażenie, że "za moich czasów" było lepiej, a było to ledwie parę lat temu :cool:

 

Może stan upojenia by go jakoś ratował hehe

 

Edit: co prawda, to prawda :)

Edytowane przez admiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jak patrzę na wpisy studentów 3 roku z taką ekspresją słowną to mam wrażenie, że "z moim czasów" było lepiej, a było to ledwie parę lat temu :cool:

 

Może stan upojenia by go jakoś ratował hehe

ADMIRO żle napisałeś.

powinno być - za moich czasów takich rzeczy nie było.- niestety czas leci.

Ach ta dzisiejsza młodzież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ornitolodzy to najlepsi przyjaciele jejskiego i basta :cool: :cool2: :) :)

ale żeś ptaka sobie wybrał

 

cytat z Twojego linku

"Duże błędy:

Nisko opuszczony, wąski, daszkowaty ogon; długie plecy, różny kolor oczu u jednego ptaka; oczy żółte lub czerwone; błędy w strukturze upierzenia; mało intensywny kolor; nierówne rozgraniczenie rysunku."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nisko opuszczony, wąski, daszkowaty ogon; długie plecy, różny kolor oczu u jednego ptaka; oczy żółte lub czerwone; błędy w strukturze upierzenia; mało intensywny kolor; nierówne rozgraniczenie rysunku."

To opis Jejskiego po nocnych baletach o 6 rano wracającego do domu :):cool::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jak patrzę na wpisy studentów 3 roku z taką ekspresją słowną to mam wrażenie, że "za moich czasów" było lepiej, a było to ledwie parę lat temu :cool:

Bo każde kolejne pokolenie szkolne (w przypadku studiów co 6 lat) poziom wiedzy i umiejętności drastycznie spada, o sposobie mówieni i myślenia nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Królewskim" mieście

Czy to chodzi o Królewiec ?

Raczej chodzi o Nakło nad Notecią, które od nadania praw miejskich w 1299 r. było miastem książęcym, a gdy Władysław Łokietek się koronował w bodajże 1320 r. królewskim.

Edytowane przez Tomek-Pasieka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.