Skocz do zawartości

II Poznański Konkurs Piw Domowych


josefik

Rekomendowane odpowiedzi

Do osób związanych z organizacją :monster:,

pisałem już na kontakt do "świata piw" ale bez odzewu. Chciałbym wziąć udział, ale boję się słać piwo w tych warunkach. Czy jak dojedzie w piątek wczesnym popołudniem dedykowanym transportem będzie mogło wziąć udział? To mój pierwszy konkurs ever - chciałbym wziąć udział, ale proszę o delikatne "ugięcie" regulaminu.

Mnie osobiście nie będzie niestety, żeby błagać na miejscu "Jeszcze ja! Jeszcze ja!" :monster:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i dobrze niska temperatura jest bardziej przyjazna niż +35.

za oknem teraz -15 ' date=' na pace kuriera też .Przyjazna temp ?[/quote']

No chyba -15 jest lepsza niż +35°C... (Jakoś tak mi się tekst Shreka skojarzył: "z dwojga złego lepiej tą stroną":D).

Mam nadzieję, że w samochodzie kuriera jest odrobinę cieplej niż na zewnątrz, a i zanim mróz się przedrze przez opakowania i zabezpieczenia to też chwilę zejdzie...

Niedługo się przekonamy.

 

Mi dziś zamarzła butelka piwa na balkonie - to było 11°Blg, a tripel stał obok i nic go nie ruszyło. :monster: Wiec obawiać się można o transport pszenicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do osób związanych z organizacją :),

pisałem już na kontakt do "świata piw" ale bez odzewu. Chciałbym wziąć udział, ale boję się słać piwo w tych warunkach. Czy jak dojedzie w piątek wczesnym popołudniem dedykowanym transportem będzie mogło wziąć udział? To mój pierwszy konkurs ever - chciałbym wziąć udział, ale proszę o delikatne "ugięcie" regulaminu.

Mnie osobiście nie będzie niestety, żeby błagać na miejscu "Jeszcze ja! Jeszcze ja!" :)

Napisz pw do Macieja tutaj zagląda codziennie http://browar.biz/forum/member.php?u=30722

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba -15 jest lepsza niż +35°C... (Jakoś tak mi się tekst Shreka skojarzył: "z dwojga złego lepiej tą stroną":D).

Mam nadzieję, że w samochodzie kuriera jest odrobinę cieplej niż na zewnątrz, a i zanim mróz się przedrze przez opakowania i zabezpieczenia to też chwilę zejdzie...

Niedługo się przekonamy.

 

Mi dziś zamarzła butelka piwa na balkonie - to było 11°Blg, a tripel stał obok i nic go nie ruszyło. :) Wiec obawiać się można o transport pszenicznego.

Robiłeś test za zamarzanie :)

Nie chodzi mi o to czy lepsze jest zamarzanie czy pasteryzacja :) tylko jak to wpłynie na smak piwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oficjalnie się dowiedziałem że konkurs w:

- Tripelu wygrał Sziszi;

- pszenicy Anteks.

Moje gratulacje.

 

PS mój tripel zajął 4 miejsce.

Edytowane przez pieron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się te nieoficjalne wyniki potwierdzą, to ja jestem bardzo, bardzo zadowolony ;).

W końcu udało mnie się wyprodukować dobrego belga ;)

 

Gratulację dla wszystkich laureatów i uczestników!

 

Czy w konkursie poznańskim przewidziane są jakieś metryczki, oceny piwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim Wogosz oficjalnie ogłosi, tak na szybko

Tripel

1 Szymon Kierszniowski

2 Damian Gacioch

3 Czesław Dzielak

4 Adam Wróbel

5 Krzysztof Kula

 

pszenica

1 Andrzej Smyk

2 Krzysztof Fidler

3 Sławomir Franaszek

4 Agnieszka Łopata

5 Wojciech Szała

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.