Skocz do zawartości

lol :)


coder

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba ci się coś pomyliło! :ble:

Robert trzeba trzymać poziom, a ta sieczka do tego nie prowadzi. :)

Aa tam, przecież to bajka. Film zrobiony na podstawie gier RPG. Chyba nigdy nie graliście... To forum dla dorosłych tak jak i tego typu gry ale jak Was razi to usunę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rozumiem zamysł autora filmu, ale jakoś mieszane uczucia mam, czy to aby można jako żart potraktować, choćby z racji tego w mediach czas liczy się od masakry do masakry /wczoraj chyba nawet była rocznica tej w szkole we Francji/. Myślę że takie głupie gierki jednak wpływ na psychę młodych ludzi mają sporą. Ale ja stary już się robię i może przesadzam w drugą stronę, mam nadzieję że nie wyskoczysz do mnie z dwururką przy najbliższym spotkaniu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakoś mieszane uczucia mam, czy to aby można jako żart potraktować, choćby z racji tego w mediach czas liczy się od masakry do masakry /wczoraj chyba nawet była rocznica tej w szkole we Francji/. Myślę że takie głupie gierki jednak wpływ na psychę młodych ludzi mają sporą.

Co prawda to prawda. Usunąłem.

 

Ale ja stary już się robię i może przesadzam w drugą stronę, mam nadzieję że nie wyskoczysz do mnie z dwururką przy najbliższym spotkaniu ;).

Pełen luz. Normalnie chodzę z jednorurką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że te tzw. Pieski to sa baardzo nie bezpieczne, miałem z tym do czynienia....bardzo czułe i zwrotne, w rekach debila łatwo było o wypadek.

Ot i ja w roli głównej :

Edytowane przez Lusterko87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wiocha.pl...jonowy-w-Sanoku

 

Wypić jedno piwo to jak obciąć paznokcie tylko u jednej ręki. Trochę bez sensu.

 

Ląduje polski samolot na lotnisku w Chicago. Pilotom cudem udaje się uniknąć katastrofy i tylko ich nadzwyczajne umiejętności oraz znakomity system

hamulcowy Boeinga pozwoliły na zatrzymanie samolotu przed krańcem pasa startowego...

- To jest chyba najkrótszy pas startowy ze wszystkich cholernych pasów jakie w życiu widziałem - mówi pierwszy pilot.

- Nooo... - odpowiada drugi - ale za to jaki szeroki... będzie z dziesięć kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet z bólem jąder został skierowany do gabinetu nr 2. Tam zbadał go lekarz, pomalował jedno jądro gencjaną, coś napisał na karteczce i skierował do gabinetu nr 30. W 30-tce drugi lekarz przeczytał skierowanie, pomalował facetowi drugie jajko jodyną, coś napisał na skierowaniu i wysłał z powrotem do 2-ki. Facet ciekawy idzie, zagląda w skierowanie, a tam napisane:

- Wesołych Świąt, Panie Doktorze!

- A dziękuję i nawzajem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.