Skocz do zawartości

Piwne promocje w supermarketach


Usiu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie piwnie a piwowarsko - w Lidlu za 99zł będą zgrzewarki próżniowe od 10.08. 

Pakowanie próżniowe zapewnia ochronę przed wysychaniem oraz pozwala wydłużyć
okres świeżości przechowywanej żywności.

  • 2 w 1: pakowanie próżniowe i zgrzewanie lub oddzielna funkcja zgrzewania
  • do rolek foliowych o maks. szerokości 28 cm
  • w zestawie: rolka folii 3 m
  • folie zawarte w zestawie przeznaczone są także do gotowania próżniowego SOUS-VIDE i mrożenia do -20°C
  • 3 lata gwarancji

http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?action=showDetail&id=40873

 

 

Edycja:

spóźniony refleks mam:

 

http://www.piwo.org/topic/1069-ciekawe-aukcje-na-allegro/?p=362050

Edytowane przez camilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W Lidl'u, jak ktoś chce za tanie grosze pokosztować piwa z Hiszpanii i Portugalii-jaka cena, taka jakość, ale znośne, takie do obiadu, poza herbatą. Informacja dużo lepsza, Late Red, Ruddles i Abbot za 3,49 zł sztuka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gazetka samościągająca się

 

Nie tyle promocja, bo Alma, ale zawsze jakieś nowości. Dwa zdania o browarach: Hobsons to taki angielski standard, Old Prickly jest z Lubelskim, Manor z amerykańcami, Town Crier i Old Henry to bitter'y, ten ostatni podobno lepszy (bo to jednak ESB). Najciekawszą ofertą jest Postman's Knock, nie jest to porter, ale Mild z wanilią i melasą w starym stylu. Wold Top ma niezły dark ale, Shepherd's Watch, a reszta albo standard albo jakieś "rewolucje." Najbardziej rewolucyjny właśnie będzie Great Heck, zwłaszcza że buteleczki też 330mlbiggrin.gif, mamy tam APA Citra-oceniana słabo i bezalkoholowa, mamy AIPA Shankar 5,9vol, oceniana średnio, czyli można, ale nie trzeba i jest Yakima IIPA 7,4vol, oceniana najlepiej. Na dzień dzisiejszy do Rzeszowa dotarł tylko Hobsons, wziąłem Heńka i Listonosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bóg wie, że piwo ma być gęste, więc nie ma "pilsa za 3 złote", ale zesłał porter za 3zł stout.gifstout.gifstout.gifLidl w całej Polsce porter od Ambera pod marką Argus 8vol, 2,99zł za puszkę, konfekcjonowany w 4-pakach.

Jadę z moimi porterami taśmą na kasie, przede mną chłopak, starszawy koło 60tki z "Tatrą" 4-pakiem. Zobaczył moje, się pyta czy to mocne? A ja mówię, że nie mocne, tylko porter. Ten cap za "Tatrę": "pani mi cofnie, ja zwrócę resztę" i poleciał po 4-pak. Na moje konto dobry uczynek, a i człowiek w sile wieku zdążył się zbawić ode złego. Poza tym chlubnym wyjątkiem, zainteresowanie nikłe, a gówniarzeria głównie "Tatrę", bo za 7zł 4-pak. Jeszcze długa droga przed nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TESCO, Rzeszów, w alejce z dżemami jest jeździdełko, a w nim Faktoria Geronimo 3,99 bez Clubcard, z kartą, 2,99 (cena oficjalna była 7,99). Piwko bardzo fajne, smaczne-ocenię w wątku, i w dobrej cenie. Wczoraj było z 10 butelek, dziś ze 4 mogły zostać. Co prawda nie piwo, ale też smaczny napój Tonic Schweppes litra 1,89.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie te soki były przy wejściu na halę. może wyszły. a bo po 15były w kartonie a po 10 były w samych workach, fakt mętne. ale to parę dni temu widziałem, gdzieś przed weekendem.

 

 

aktualizacja: oferta aktualna, soki dostępne w hali oraz na zewnątrz z "auta"-bazarek na powietrzu. Przynajmniej w Wałbrzychu są;-)

post-3060-0-63674900-1444137854_thumb.jpg

Edytowane przez camilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zapominam za każdym razem :/ a dodaje z telefonu to nie bardzo wiem jak je przekręcić, ale obiecuję poprawę. 

Szklanki :

a'la ipa glass 14,75zł  za 4 szt (gdym miał miejsce gdzie to trzymać to bym na zapas sobie kupił, ale teraz mam problem z upchnięciem kolejnych dwóch z PTP)

zestaw 3wzory po 2szt 29,52zł

 

edycja//

No to jeszcze raz, tym razem nikt sobie szyi nie zwichnie ;)

post-3060-0-85168200-1448534519_thumb.jpg

post-3060-0-02763300-1448534538_thumb.jpg

Edytowane przez camilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.