Skocz do zawartości

Życzenia urodzinowe


dori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla Solenizantów dużo piwowarskiego szczęścia! :):D
Wszystkiego najlepszego solenizantom :)

Jubilatom, koledzy, jubilatom. :)

 

EDIT: a sprawdziłem, że może być i solenizantom. Także zwracam honor.

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego dla mojego współjubilata Rubezahl Sto lat :):D:)

 

Dziękuję wszytstkim za życzenia i miłe słowa, od razu człowiekowi się lepiej na duszy robi :). Mały jubileusz 4 dni temu miał też mój browarek, stuknęło mu 5latek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego dla mojego współjubilata Rubezahl Sto lat :beer::beer::)

 

Dziękuję wszytstkim za życzenia i miłe słowa, od razu człowiekowi się lepiej na duszy robi :). Mały jubileusz 4 dni temu miał też mój browarek, stuknęło mu 5latek :)

Browarkowi też winszujemy i z tej okazji powinny się ukazać wzorem anteksa jakieś piwne gadżety :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego dla mojego współjubilata Rubezahl Sto lat :);):beer:

 

Dziękuję wszytstkim za życzenia i miłe słowa' date=' od razu człowiekowi się lepiej na duszy robi :). Mały jubileusz 4 dni temu miał też mój browarek, stuknęło mu 5latek :)[/quote']

Browarkowi też winszujemy i z tej okazji powinny się ukazać wzorem anteksa jakieś piwne gadżety :);)

Zapomniałam od razu odpowiedzieć :/ Myślałam o tym, ale niestety aby zrobić jakieś gadżety trzeba by mieć jakieś logo, które możnaby na nich umieścić, a ja nie mam głowy do wymyślania takich rzeczy... Chyba znów ogłoszę konkurs na logo podobnie jak na nazwę browaru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacer wszystkiego najlepszego. Rozwoju Grupy Styrian i rzeczywistego rozszerzenia działalności o browarnictwo. A tymczasem sukcesów w konkursach piwowarskich.*

Twoje zdrowie. :):);):):):)

 

 

 

 

 

*we Wrocławiu nie wystawiam pilsa, więc masz szansę na 1. miejsce. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.