Skocz do zawartości

Zimowe spotkanie piwowarów w Strzegomiu, 1-3 lutego 2013 - konkrety!


Marusia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

PIWA DOMOWE: przywieźcie tyle, żebyśmy pod koniec imprezy Żywca nie musieli pić.

Kurde, to znaczy ile? Na tej pierwszej imprezie pijemy to co na miejscu czyli to co właściciel knajpy podepnie??? Czy swoje spożywamy?

Pytam, bo to moja pierwsza impreza i nie chce zabrać za mało, a jadę pociągiem i w pociągu też trzeba się napić - człowiek nie wielbłąd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidel, co w knajpie, to pisałam wcześniej :-)

Praktyka mówi, że piwa domowego będzie tak czy owak za dużo, ale też musisz pomyśleć o jakiejś ilości, bez której głupio by było się pokazać. Najlepiej minimum tyle butelek, ile sam jesteś w stanie wypić. Ja biorę 10, choć tylu nie wypiję, ale pewnie też i jakieś wymianki będą między piwowarami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidel, co w knajpie, to pisałam wcześniej :-)

Widocznie mało uważnie czytam, co niestety nie sprawia, że mam odpowiedź na moje pytanie, bo cały czas nie widzę co w Małej Czarnej. Pomijanie percepcyjne ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpłacający kasę na moje konto uczestnik piątkowego spotkania dolicza te 10 zł, a na miejscu każdy dostanie kupon z kwotą do odbioru przy barze.

 

Właściciel bardzo się ucieszył, że będzie miał dobrych klientów (zapewniłam go, że nie będziemy przy jednym piwie cały wieczór siedzieć) i wyraził chęć spróbowania piwa domowego, zatem myślę, że każdemu, kto mu przyniesie swoje piwo da jakiś indywidualny rabacik :-D

 

Fidel ot to :) będzie piwo barowe oraz degustacja między sobą piwa domowego, bo niektórzy chyba tylko w piątek przychodzą! 10 butelek? :D ja biorę ze 2-3 skrzynki najwyżej zostanie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty jesteś Jadwiga??? ;)

 

To jednak nie do końca tak :)

 

Ja jednak sam się pojawię, tak więc zwalnia się łóżko w pokoju z łazienką i rollbarem. ;)

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety muszę zrezygnować z wyjazdu, właśnie leżę w szpitalu i czekam na wycięcie wyrostka. ; (

parafrazując " Do Strzegomia się zagoi" ,a tak poważnie, to wielka szkoda, że Cię nie będzie. Dołączam się do życzeń @banita12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem zwolniła się pozycja łóżkowa w trójce SPA - Leona - wypracowałeś może wolne?

Shooter - szybkiego powrotu do zdrowia, ja na szczęście już mam dawno wycięty ten element :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem zwolniła się pozycja łóżkowa w trójce SPA - Leona - wypracowałeś może wolne?

(...)

Z trzech elementów układanki, dwa już są na właściwym miejscu. :)

Do końca tygodnia mogę jeszcze po zwlekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ułatwienia poszukiwań wkleiłam program i dane do przelewu w poście #1.

Lista uczestników z aktualnym stanem wpłat - post #98

Edytowane przez Marusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.