Skocz do zawartości

etykiety piw domowych - uzupełniamy galerię


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Przepis mój, piwo moje. Wyszło bardzo smaczne, przepisu nie bardzo mam ochotę publikować, bo piwo w tym roku będzie w konkursie startować, a efekty na prawdę bardzo fajne, kilka osób z forum piło. Jak dobrze podłubiesz w Internecie to znajdziesz ten mój zestaw ziółek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokoloruj ;P

Zrób z niej "milkestout" ;)

 

Jest czarno-biała ze względu na mniejsze koszta druku plus mocniej akcentuje mleczność.

 

Ale jak to "milkestout"? Kawa być musi, mógłbym zrezygnować z owsa w nazwie, ale na pewno nie z zasypu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rushbeer. Etykietka piwa uwarzonego na okoliczność koncertu kanadyjskiej formacji Rush w Berlinie (06.06.2013). Grafika "nawiązuje" do fanowskiej stronki http://hemispheres.pl.

 

Lista obecności forumowiczów z kwietnia, więc niekompletna. Czcionka z piewszego albumu kapeli. Piwo dowiozłem w lodówie turystycznej, bo okrutnie grzało.

 

Koniec końców, koncert jak i piwo w pytę :).

 

etykietkav03.png

Edytowane przez CZEJEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, na forum jest zarejstrowany od dłuższego czasu, ale bardziej czytałem niż pisałem, teraz, gdy zacząłem częściej warzyć postanowiłem też robić etykiety. Etykieta do mojego przedostatniego piwa: "Hop Dog" APA. Także witam i liczę na opinie:)

pozdrawiam,

Michał

1zhy.jpg

hfse.jpg

Edytowane przez mikefaux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, miło mi to słyszeć, tym bardziej, że to moja pierwsza etykieta i w zasadzie pierwsze spotkanie z photoshopem :)

 

Masz potencjał, wyszło naprawdę fajnie. Na jakim papierze drukowałeś i czym kleiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etykieta z butelki na zdjęciu drukowana na jakimś papierze błyszczącym, który dostałem jako próbkę z 12 lat temu do drukarki, bardzo gruby papier, więc klej szkolny odpadł i przykleiłem butaprenem ;p tylko 3 but. tak kleiłem takie demonstracyjne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.