Jump to content

waldi1

Members
 • Posts

  71
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

555 profile views

waldi1's Achievements

 1. A czy ten regulator obrotów nie zmniejszy obroty do odpowiednich? np. do kilk unastu na minute? Nie pytam o cenę bo to tylko do pokazania, mam taki silniczek, leży bezużyteczny.
 2. Czy taki silniczek 12V 200W wraz z regulatorem obrotów nada sie na mieszadło. Jaki ewentualnie zasilacz do tego? Linki do zdjęć: https://allegro.pl/oferta/silnik-elektryczny-pradu-stalego-12v-200w-1016-11t-10991583845 https://allegro.pl/oferta/regulator-obrotow-silnika-led-12v-24v-200w-8a-pwm-7606923964
 3. a czy przypadkiem nie pomyliłeś grup? Szukaj korepetytora na innych forach.
 4. i własnie o tym cały czas piszę że nie mieści się w stylu
 5. a twoja odpowiedź w stylu "nie karmić trolla" jest merytoryczne? Bo z tego co zauważyłem to tylko to potrafiłeś napisac w tym wątku.
 6. a ja proponuję abyś przeczytał dokładnie jakie wyszło z tego przepisu piwo, ile ma alko i porównał ze stylami na który się powołujesz. to że wsypiesz słody takie jak opisuje styl i w takiej proporcji to nie znaczy że masz piwo zgodne ze stylem.
 7. to nie kręć ale kozlak to to nie jest napewno.
 8. Kożlak to kożlak. Ma być ciemny i klarowny i mocny. . Z tych składników co podałeś wyjdzie piwo które możesz przypasować to wielu innych stylów. Z tego początkowego BLG i końcowego koźlakiem to piwo nie jest napewno.
 9. tylko jak z tych słodów uzyskałeś rubinową barwę?
 10. dodam że ja używam VELOX, jest chyba najtańszy ze wszystkich jakie znam
 11. Nie prościej samemu poszukać w internecie i porównać na podstawie kart charakterystyki ich skład? Ja to zrobiłem i zajęło mi to 2 min. Skład tych preparatów jest taki sam ale Desprey ma więcej chlorku didecylodimetyloamonium
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.