Skocz do zawartości

Może jakieś małe spotkanie?


dori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...... i nikomu się nie chciało, nawet wracać do domu.

I co niektórzy to uskutecznili ;):) :) :lol:

 

 

Wielkie dzięki wszystkim obecnym za wspaniałą atmosferę :ble::)

Jeszcze tylu gatunków piwa na jednej imprezie nie piłem ;) ,no i ten stół uginający się od swojskich wyrobów :)

(wszyscy się do tego przyczynili )

Dzięki i brawo dla wspaniałych Gospodarzy

 

A dziś rano wiadomo :/:lol::) :)

 

Może wena da jakieś fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mogę coś napisać. Wcześniej nie bardzo mogłam, bo Młoda obraziła się, że wszyscy goście sobie pojechali i dała mi dziś nieźle popalić :) Taki to już "typ towarzyski" :ble:

 

A wracając do imprezy - dzięki tak miłym gościom, z mojego punktu widzenia, impreza bardzo udana :) Było na prawdę bardzo miło. Dzięki wszystkim za przybycie i stworzenie tak fajnej atmosfery. Piwa i inne specjały były pierwsza klasa :)

Do kolejnej imprezy :lol::lol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Chociaż sezon grilowy już się kończy, myślę , że to nic straconego w tym roku. Następne spotkanie u mnie. Proponuję ostatni weekend września, 26 września. Mam nadziejęna liczne towarzystwo piwowarów. Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO fajnie IGNAC99 już bym wyjechał, aby zdążyć, ale mam strasznie poważne sprawy rodzinne i na dzień dzisiejszy nie mogę obiecać, że będę.

DORI dziękuję za miłe jak zawsze przyjęcie. Mieliśmy coś kręcić, ale przy takim tempie imprezy nie było na to czasu. Nam jak zawsze się udało bo dobrze się najedliśmy różnych specjałów, napiliśmy sie dobrego piwa, nalewki z pigwy od PAKO i jeszcze na koniec do domu odwiozła nas Żona PIERONA.

Żyć nie umierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tradycję trzeba kontynuować, więc wczoraj zorganizowaliśmy sobie małe spotkanie przy piwie :) Małe, bo kilka osób niestety nie dotarło. Niemniej jednak było bardzo sympatycznie. Obecni byli Wena z synem, Pako1 z synem, Jejski i Dziadek.

Dzięki wielkie za przybycie, super piwa do degustacji i jak zwykle miłe pogaduchy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam nadzieję, że wreszcie wiosna do nas zawita i będzie można rozpocząć sezon grillowy. Proszę sobie wstępnie zarezerwować czas na sobotę 08 maja. Punkt obowiązkowy programu degustacja piw zgłaszanych do konkursu żywieckiego. Warunek konieczny ładna pogoda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Termin nadal aktualny, czyli przyszła sobota :) Kto chętny na grillowanie i degustację?

Ojjj zapowiada się naprawdę małe spotkanko. Myślałam, że piwowarów w okolicy przybyło to i frekwencja będzie większa, a tu kicha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.