Skocz do zawartości

Może jakieś małe spotkanie?


dori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No a ja dopiero dzisiaj mogę coś napisać bo wczoraj przez cały dzień (i pół nocy) mnie nie było :)

 

Dziękuję w imieniu swoim i żony przesympatycznym Gospodarzom za bardzo miłe spotkanie. :) :) :)

Wenie i pieronowi za super zestawy piw, bielokowi i markowi33 za ich wyroby wędliniarskie i piekarnicze,

oraz wszystkim razem za mile spędzony wieczór :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jesień się zbliża wielkimi krokami, więc chyba czas zakończyć sezon grillowy , a że i inne okazje do świętowania się znajdą więc zapraszam do mnie na degustację piw i coś z grilla w przyszłą sobotę :) Oczywiście mile widziani starzy znajomi jak i nowi piwowarzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesień się zbliża wielkimi krokami, więc chyba czas zakończyć sezon grillowy , a że i inne okazje do świętowania się znajdą więc zapraszam do mnie na degustację piw i coś z grilla w przyszłą sobotę :) Oczywiście mile widziani starzy znajomi jak i nowi piwowarzy :)

Przeczytałem to już w niedzielę, ale nic nie pisałem. :/ No bo nie wiedziałem co mam napisać :rolleyes:

Za to dzisiaj mogę śmiało napisać, że jeśli nie zdarzy się jakiś "armagjedon" to chętnie z zaproszenia wraz z małżonką skorzystamy.

Tylko z piwkami coś ostatnio u mnie kiepsko :) , ale na pewno jakaś mała kratka się uzbiera :);)

 

To chyba jestem pierwszy :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakaś cisza na tym wątku.

..no cóż cisza :smilies:

Ale i tak się spotkamy, start w sobotę o 16stej. Niestety pogoda zapowiada się nieciekawa, więc ewentualnie z tarasu przeniesiemy się do domu :)

 

Kilka miejsc noclegowych dla chętnych się znajdzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.