Skocz do zawartości

Konferencje na Skype -pomysły, sugestie, propozycje?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 303
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Myślę że bardzo fajnie było :P Dołączył do zza wielkiej wody nas scooby_brew z czego bardzo się cieszę. Pogadaliśmy wspólnie o warzeniu, sprzęcie i dezyfekcji, oraz troszkę na luźne tematy. :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym serdecznie podziękować za miłą konferencję Była to dla mnie okazja podzielenia się wiedzą z moimi kolegami po piwnym fachu. Niestety czas szybko płynie i ok. 23 musiałem się pożegnać by móc rano wstać do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałbym propozycję zrobić konferencję na temat konkursów piwowarskich. Widziałbym to tak że, 2-3 osoby które brały udział już w kilku konkursach opowiedzieliby trochę o tym i odpowiedzieli na pytania młodych piwowarów chcących wystartować, ale mają jakieś wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A mam pytanie czy te konferencje muszą być na skype? Kiedyś kurcze nie mogę tez tego znaleźć to wchodziło się na stronę www coś podobnego jak czat i tam sobie ludziska rozmawiały można było sobie posłuchać a jak moderator dodał to porozmawiać. Dodam że jak zobaczyłem że są takie konferencje to skojarzenie miałem taki że to taki wirtualny bar zdalnie można pogaworzyć przy kufelku :beer: A jakby taką stronę wymyślił to była by czynna 24 g na dobe

Edytowane przez fabians
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem zaproponować by te konferencje zrobić np. na spikerii ,otworzyć pokoik piwo.org podać na forum hasło i można gadać

Szukałem dość intensywnie oprogramowania typu "webinarium" na licencji opensource, ale niestety sensownych takowych nie ma... Pozostają komercyjne, tudzież w/w. Sprawdzę spikerię dokładniej, choć na razie forma i przesłanie mnie nie przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałbym propozycję zrobić konferencję na temat konkursów piwowarskich. Widziałbym to tak że, 2-3 osoby które brały udział już w kilku konkursach opowiedzieliby trochę o tym i odpowiedzieli na pytania młodych piwowarów chcących wystartować, ale mają jakieś wątpliwości.

Kto z Was ma ochotę pogadać w temacie jak wyżej i nie tylko? Temat myślę że bardzo ciekawy, sam nie mam doświadczenia w temacie konkursów, więc chętnie posłucham. Myślę że chyba najwięcej ma do powiedzenia Wesoły, a oferował swoją pomoc. Zapraszam do uczestnictwa.

Edytowane przez Jejski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
miałem zaproponować by te konferencje zrobić np. na spikerii ,otworzyć pokoik piwo.org podać na forum hasło i można gadać

Właśnie się za to wziąłem, bo nie mogę spać spokojnie, że nie jest to dopracowane ;) Jak na razie udało mi się wyciąć ich reklamy (te największe), spróbuję zintegrować ze stroną i jeżeli testy się powiodą, to spróbujemy i tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elroy bo to jest tak , przykładowo chcę się dołączyć trzeba szukać kto jest na skype , jaki ma nick itp a tak po prostu link hasło i gadamy .

Myslęże to by działałało na codzień a nie tylko we czwartki ...pozdr

Na co dzień to na pewno nie. To uzupełnienie forum, a nie przeniesienie tam dyskusji ;) Poza tym po kilku dniach się znudzi. Odpalimy to i sprawdzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.