Skocz do zawartości

Konferencje na Skype -pomysły, sugestie, propozycje?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 303
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Polecam uczestnictwo w takich spotkaniach zwłaszcza dla osób z małym doświadczeniem piwowarskim. Można się dowiedzieć o wiele więcej w krótkim czasie. Pisanie i czytanie na forum jest ok, ale rozmowa jest o wiele szybsza i skuteczniejsza.

Swięte słow nie ma jak rozmowa jak będzie konferencja mój nick graham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam uczestnictwo w takich spotkaniach zwłaszcza dla osób z małym doświadczeniem piwowarskim. Można się dowiedzieć o wiele więcej w krótkim czasie. Pisanie i czytanie na forum jest ok' date=' ale rozmowa jest o wiele szybsza i skuteczniejsza.[/quote']

Swięte słow nie ma jak rozmowa jak będzie konferencja mój nick graham.

Kolejny nowy nick ? :rolleyes: :/

 

edit: wiesz o co mi chodzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Bardzo zaniedbany temat więc trzeba odświeżyć. Proponuję pogadankę na skype, a nie na paltaku, bo ostatnio z powodu przeciążenia serwerów były problemy, a nie wiem czy po ostatnim remoncie forum działa. Proponowany termin to środa 28.12.11 po 20.00 Tematy przewodnie to oczywiście nowe forum i pomoc w nowej rzeczywistości. Jako temat nr 2 fermentacja lagerów, bo to na czasie, a trzeba sobie przypomnieć, parę szczegółów. Jako moderatora proponuję Makarona. Proszę o dyscyplinę i jedno słowo czy text przez Niego pisany np. STOP Przerywa dyskusję. Wszystkich serdecznie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po ilości siedzących tam osób, to chyba działa dobrze :)

Pokój piwowarstwo jest cały czas aktywny, tylko sobie muszę przypomnieć hasło :)

 

Edit: hasło zdjęte.

 

http://spikeria.pl/room/piwowarstwo

 

Andrzej - dodam do kalendarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po ilości siedzących tam osób, to chyba działa dobrze :)

Pokój piwowarstwo jest cały czas aktywny, tylko sobie muszę przypomnieć hasło :)

 

Edit: hasło zdjęte.

 

http://spikeria.pl/room/piwowarstwo

 

Andrzej - dodam do kalendarza :)

na pewno hasło zdjęte? u mnie sie pyta - chyba, że jeszcze nie czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj rano spikeria miała jakiś problem i chyba zrobili jakiegoś reseta.

Zgadza się przez godzinę nie mogłem wejść, później nie próbowałem. Może postawili z backupa i znowu może mieć hasło.

W sumie to hasło było podane, to jest to co uzyskujemy z brzeczki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dobra! Zostałem sprowokowany przez Bieloka na czacie do następnej konferencji piwowarskiej. Grzesiek twierdzi że ma nowy mikrofon, zatem sprawdźmy to :) Wiem że ten post powinien być napisany przynajmniej pięć dni wcześniej, ale mamy tym razem spontaniczny objaw integracji piwowarów. Zaczynamy w niedzielę 29.01.12 po 20.00 na http://spikeria.pl/room/piwowarstwo Jakby ktoś nie wiedział jakie jest hasło do pokoju to przypominam co nas łączy na forum :D Przypominam też że oprócz ustawień systemowych należy wybrać źródło dźwięku z poziomu Flasha/strony i tylko wtedy się dogadamy. Jak zwykle zachęcam mniej doświadczonych piwowarów na uczestnictwo w dyskusji. Czytać i pisać można wiele, ale każda minuta rozmowy jest więcej warta jak godzina pisania i czytania na forum. Do usłyszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.