Jump to content

Witam!!!

Bartek_90

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Nazywam się Bartek. Swoja przygodę z piwowarstwem zacząłem jakieś 3 miesiące dzięki pomocy Pana Mariana (czyli Dziadka). Na swoim koncie mam już 3 warki po 40l na których doświadczony piwowar pokazał mi podstawy. Mam nadzieje, że dzięki wskazówki jakie znajdę na forum pozwolą mi robić coraz to lepsze piwo:D.

Pozdrawiam

Witam i ja kolejnego piwowara.

Jako, że Twój nauczyciel pokazywał mi swój sprzęt chciałem zapytać masz podobny. A pytam, gdyż pisałeś że jak Dziadek masz warki 40l.

Mieszkam 20m od Dziadka wiec na razie sprzęt został mi udostępniony:] Jak nazbieram to postaram się mieć podobny, gdyż ten sprzęt to pierwsza klasa;].

Bartku, zapytam profilaktycznie - jesteś pełnoletni ? :beer:

Trochę dziwi mnie to pytanie, ponieważ uzupełniłem moje dane przed założeniem tematu. Tak mam 19 lat.

Dlatego właśnie wolę być dociekliwy.

Pozdrawiam raz jeszcze.

Mieszkam 20m od Dziadka wiec na razie sprzęt został mi udostępniony:] Jak nazbieram to postaram się mieć podobny' date=' gdyż ten sprzęt to pierwsza klasa;'].

Bartku, zapytam profilaktycznie - jesteś pełnoletni ? :beer:

Posądzasz Dziadka, że młodym pokazuje jak warzyć piwo? :D

Dziadek ma małe wnuki, które wiedzą, że Dziadek piwo warzy, a nie tam byle co.:beer: