Jump to content

BREWNESS.com - startup dla piwowarów domowych

brewness

Recommended Posts

W dniu 2.10.2021 o 08:57, Koora napisał:

@brewness

Występuje chyba ogólny problem z dostępem do przepisów.

Cześć,

od piątku do wczoraj wieczora mieliśmy powracający problem z serwerem, w tym momencie jest to już rozwiązane. W tym momencie masz dalej jakieś problemy? 

• 1 month later...
W dniu 13.11.2018 o 17:27, smaky78 napisał:

wszyscy chmielą na zimno

Nie no, nie wszyscy chmielą na zimno, a jeśli nawet chmielą to są style, w których wręcz na zimno chmielić nie należy... ?

Mam taką prośbę do @brewness o dodanie nowej kategorii "ulubione" (lub "obserwowane") do której każdy piwowar domowy, korzystający z waszego portalu, mógłby wrzucać 1) znalezione na nim fajne receptury oraz 2) dodawać jakichś innych piwowarów do ulubionych (obserwowanych).

Da się?

• 3 months later...
24 minuty temu, zielony07 napisał:

" Odejmij z magazynu wszystkie składniki z kolejnych kroków na tym etapie?"  to jest, ale nie można tego zaptaszkować.

Magazyn mi się rozjedzie.

Da się to przywrócić?

U mnie idzie zaptaszkować

• 10 months later...
29 minut temu, zielony07 napisał:

Zginęła możliwość kliknięcia "odejmij od stanu magazynu".

Win 11, firefox. Dziwne.

Dla mnie to ważne.

U mnie działa FF Win7 ale warząc 3 tyg temu nie było tego okienka

22 minuty temu, zielony07 napisał:

dożywotnie ?

Pokaż ukrytą zawartość

zielony07

Wyślij mi maila na support@whiteravens.pro ze screenem z wiekszą ilością informacji (jakiś link, screenshot etc). Bo sprawdziłem w bazie masz wszystko dobrze ustawione.

• 3 months later...
1 minutę temu, CzasemRobiePiwo napisał(a):

Czy aplikacja będzie jeszcze jakoś rozwijana? Czego można się spodziewać w przyszłości?
Bo piszesz tutaj w wątkach że dogorywa, przynajmniej tak wnioskuje.
@brewness

Dogorywa? Aplikacja działa i ma się dobrze. Pracujemy nad aplikacją mobilną, działamy na tyle ile pozwala nam budżet, który przez małą ilość kont płatnych jest dość skromny ;)

4 minutes ago, brewness said:

Dogorywa? Aplikacja działa i ma się dobrze. Pracujemy nad aplikacją mobilną, działamy na tyle ile pozwala nam budżet, który przez małą ilość kont płatnych jest dość skromny ;)

Wybacz, niezorientowałem się że tutaj w ciagu 5 stron minęło tez 5 lat, i dosłownie przed chwila czytałem że budżet to tylko 8 stów miesięcznie.
W takim razie super!

Edited by CzasemRobiePiwo

W dniu 10.05.2023 o 22:48, brewness napisał(a):

To może funkcjonalności, których teraz nie ma mogą być dostępne tylko dla kont PRO. Inaczej będzie ubywać płacących. Dla mnie aplikacja się nie rozwija, bo jeśli nie pojawiają się funkcjonalności o których tu piszemy to reszta jest zupełnie nie ważna. A jeśli aplikacja mobilna będzie miała nowych funkcjonalności to może nie istnieć, tak jak obecnie.

W dniu 12.05.2023 o 21:44, Mibor napisał(a):

To może funkcjonalności, których teraz nie ma mogą być dostępne tylko dla kont PRO. Inaczej będzie ubywać płacących. Dla mnie aplikacja się nie rozwija, bo jeśli nie pojawiają się funkcjonalności o których tu piszemy to reszta jest zupełnie nie ważna. A jeśli aplikacja mobilna będzie miała nowych funkcjonalności to może nie istnieć, tak jak obecnie.

Pytanie o których funkcjonalnościach mówimy, jesteśmy otwarci na nowe rzeczy, czasem jednak zgłaszane propozycje są dość niszowe i ciężko jest implementować coś co będzie wartością dodaną dla kilku osób. Masz jakieś konkretne przykłady? 

W dniu 18.05.2023 o 07:02, Mibor napisał(a):

To wydaje się proste ale niestety nie jest ;) bo cały magazyn jest wielkim formularzem i dodanie tego sortowania wymaga sporych zmian w całej strukturze w tym module. Jeśli to jest dla Was ważne to luknę jak to rozwiązać. 

W dniu 10.05.2023 o 22:48, brewness napisał(a):

działamy na tyle ile pozwala nam budżet

Pora zaimplementować do narzędzia reklamy, które będą wyłączone dla tzw. kont płatnych, nieprawdaż?

W dniu 27.05.2023 o 16:04, Igorrodz napisał(a):

Pora zaimplementować do narzędzia reklamy, które będą wyłączone dla tzw. kont płatnych, nieprawdaż?

Było podejście ale uznałem, że nie chce wkurzać ludzi reklamami ;) Może faktycznie trzeba się temu przyjrzeć po raz kolejny.

• 2 months later...