Skocz do zawartości

media a piwowarstwo domowe


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze wyszło. Dziennikarze maja to do siebie, że zawsze muszą coś zmienić. Super.

Dzisiaj w Dzienniku Zachodnim w wydaniu Chorzowskim była również notatka, tez były małe błędy, ale trudno. Ważne, że w świat idzie to co najwarzniejsze - ludzie warzą piwo domowe.

Edytowane przez wena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No właśnie byłem w szoku. Pan Janusz Weiss dzwonił do mnie około 12-13,00. Co najważniejsze wszystkie audycje pierwszego września przez ostatnie kilka lat rozpoczynały sie od wywiadu z Rzecznikiem Prasowym Ministerstwa Finansów. Piwowarzy górą. W tym roku sezon rozpoczął się od piwowarów domowych. Rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Gazecie Współczesnej (lokalna podlaska gazeta) fajny artykulik o naszym koledze Dagome, jako, że nie znalazłem go w wersji elektronicznej zamieszczam skan. Tytuł artykułu : "Piwo ma nawet w ... sypialni."

Edytowane przez adanjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Gazecie Współczesnej (lokalna podlaska gazeta) fajny artykulik o naszym koledze Dagome, jako, że nie znalazłem go w wersji elektronicznej zamieszczam skan. Tytuł artykułu : "Piwo ma nawet w ... sypialni."

Bardzo fajny artykuł. Właściwie nie znalazłem żadnych błędów. Najlepsze jest piwo pszeniczne Le Cvass (to chyba berliner weisse). :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

A mnie się spodobało:

o procesie warzenie wie już chyba wszystko. Bez zająknięcia wymienia jego poszczególne etapy: ........., gotowanie wody, .......

 

tylko to stwierdzenie w artykule mnie jakoś zaciekawiło .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, widzę, że każdy nowy artykuł promujący naszą pasję zawsze zostaje rozebrany na czynniki pierwsze, to chyba taki "dodatek" do naszego piwnego hobby :beer: Myślę, że warto cieszyć się faktem, że o nas mówią i piszą, a ewentualne drobne uproszczenia lub skróty mają jedynie ułatwić zrozumienie dla laików jak fajnie i łatwo robi sie piwo. Mi się artykuł bardzo podobał, może zachęci to innych i dołączą do naszej piwnej braci.

Edytowane przez adanjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero zrozumiałem to co chwilę wcześniej sam napisałem!!!!!!!!

PRZEPRASZAM!

 

Moje zdanie:

tylko to stwierdzenie w artykule mnie jakoś zaciekawiło .....

 

jest całkowicie pozbawione sensu!!!!!

cały artykuł przeczytałem jednym tchem, i zachwytem!

to jedno stwierdzeniem ten jeden frafment zakuł mnie w oczy jako piwowara nic więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi artykułami jest różnie. Szczególnie jak dziennikarz narzuca swoją formę i styl, a tak przeważnie jest. Do tego dochodzi ograniczone miejsce i zasady gazety np. "my jesteśmy gazetą rodzinną i nie możemy pisać o piwie, konsumcji piwa itd." Dla mnie to trochę bzdury. Ale jak już napisali koledzy wcześniej artykuł ok. i informuje o tym, że istnieją piwowarzy domowi, a to najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kiedyś przyszedł Pan Redaktor (nie pamiętam, bo to było dawno, ale chyba była to Gazeta Krakowska) do naszej wynajmowanej ciasnej jak diabli M1. Po czym przeczytałem. "W przestronnym M3 T.W. warzy piwo [...]" :beer:

Mam to gdzieś do dzisiaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

A mnie się spodobało:

o procesie warzenie wie już chyba wszystko. Bez zająknięcia wymienia jego poszczególne etapy: ........., gotowanie wody, .......

 

tylko to stwierdzenie w artykule mnie jakoś zaciekawiło .....

eeee tam :cool: Mnie to się spodobał sam początek :D:beer:

A tak serio to bardzo fajny artykuł :) Dagome, należy Ci się duży plus za propagowanie piwowarstwa domowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.