Skocz do zawartości

Profesjonalia 2010


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Bydgoszczy przeszły 3 osoby ;) I mnie się udało! Wystartowało tylko 8 piwowarów (przepraszam 1 piwowarka i 7 piwowarów). Wszystkim dziękuję za rozmowy o piwie, dzielenie się wiedzą i niezwykle uczciwą i pełną pasji walkę podczas sprawdzianu praktycznego (piwo łączy ludzi nawet kiedy go nie piją :lol:;) ). Szkoda, że koledzy przyjezdni byli autami :P Ale może będzie okazja nadrobić to przy kufelku innym razem.

JADĘ DO KAZIMIERZA!!!!!!!!!!!! Ze szczęścia boli mnie dziś lekko głowa :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było miło i się skończyło :) Wszystkim biorącym udział jak również organizatorom i jury konkursu w Zielonej Górze wielkie dzięki za mile spędzone popołudnie i wieczór. Gratulacje dla wszystkich biorących udział a szczególnie zwyciężcom. Miło mi poinformować, że miejsca na podium wyglądają następująco: 1 miejsce Jan Szała /wogosz - junior/ Poznań, Janek sorry ale Twój nick jest jak na razie nie do zapamiętania przeze mnie :) 2 miejsce Krzysztof Kula /kuli/ Zielona Góra, 3 miejsce Wojtek Szała /wogosz/ Poznań. Wszystkim jeszcze raz ogromne podziękowania i Wasze zdrowie jasnym pilsem z browaru Haust :okey::beer::beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla trzech piwowarów którzy wygrali z Zielonej Górze. Wasze zdrowie:beer:

Co do trzeciej osoby z Bydgoszczy, to mamy Michała z Sopotu. Także gratulacje.

Michał mam nadzieje że się nie pogniewasz że Ciebie ujawniłem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla trzech piwowarów którzy wygrali z Zielonej Górze. Wasze zdrowie:beer:

Co do trzeciej osoby z Bydgoszczy, to mamy Michała z Sopotu. Także gratulacje.

Michał mam nadzieje że się nie pogniewasz że Ciebie ujawniłem. Pozdrawiam

Konkretnie chodzi o Michała Saksa - piwowara z Brovarnii. Tajemnicy nie zdradziłeś, bo widać go na fotce zwycięzców z Bydgoszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.