Skocz do zawartości

Profesjonalia 2010


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

OO, a gdzie to trzeba sie poskarżyć? Ja też mam "Drogi Barmanie".

 

Btw, jakby ktoś reflektował za lekko używanym egzemplarzem "Piwa" Michaela Jacksona, to mam na zbyciu. Trochę mniejszy format, niż te zdobyte na Profesjonaliach. Stan w zasadzie idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do finału zostało dwa miesiące, a nadal chyba nie ma konkretów dotyczących piwa jakie trzeba uwarzyć na konkurs.

Czy są jakieś reguły, czy po prostu mamy przywieźć najlepsze piwo jakie udało nam się uwarzyć?

Browarzyciel proszony do odpowiedzi! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do finału zostało dwa miesiące, a nadal chyba nie ma konkretów dotyczących piwa jakie trzeba uwarzyć na konkurs.

Czy są jakieś reguły, czy po prostu mamy przywieźć najlepsze piwo jakie udało nam się uwarzyć?

Browarzyciel proszony do odpowiedzi! ;)

U nas mówili,że warzenie piwa wypadło z regulaminu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do finału zostało dwa miesiące' date=' a nadal chyba nie ma konkretów dotyczących piwa jakie trzeba uwarzyć na konkurs.

Czy są jakieś reguły, czy po prostu mamy przywieźć najlepsze piwo jakie udało nam się uwarzyć?

[b']Browarzyciel [/b] proszony do odpowiedzi! ;)

U nas mówili,że warzenie piwa wypadło z regulaminu :rolleyes:

A ja zrozumiałam, że mamy przywieźć najlepsze piwo, ale może coś pokręciłam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do finału zostało dwa miesiące' date=' a nadal chyba nie ma konkretów dotyczących piwa jakie trzeba uwarzyć na konkurs.

Czy są jakieś reguły, czy po prostu mamy przywieźć najlepsze piwo jakie udało nam się uwarzyć?

[b']Browarzyciel [/b] proszony do odpowiedzi! ;)

U nas mówili,że warzenie piwa wypadło z regulaminu :rolleyes:

A ja zrozumiałam, że mamy przywieźć najlepsze piwo, ale może coś pokręciłam :rolleyes:

No właśnie tak,ale nie konkretne piwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mamy tylko przywieść najlepsze piwo na konkurs. Ale tu nie ma się co łudzić - Dori już je ma, tylko nie może się zdecydować które zabrać. Na szczęście na miejscu testerów będzie cała elita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to BROWARZYCIEL mówił, że jest mało czasu na warzenie więc macie przywlec swoje dobre piwa. Nie było podanej kategorii.

Mogę się mylić bo piłem piwo Warka z sokiem przez słomkę, a to amienia spojrzenie na świat.

Edytowane przez wena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Sorry ze bez polskich znakow ale jestem poza krajem. Co do konkursu - to najlepiej wie organizator i pewnie wszystko na dniach sie wyjasni. Wiadomym jest ze nie musicie warzyc specjalnie na impreze, a kazdy pewnie cos tam ma w piwniczce. Jak tylko wroce, to sprobuje sie skontaktowac z organizatorem.

 

Pozdrawiam

Raf

 

 

Do finału zostało dwa miesiące, a nadal chyba nie ma konkretów dotyczących piwa jakie trzeba uwarzyć na konkurs.

Czy są jakieś reguły, czy po prostu mamy przywieźć najlepsze piwo jakie udało nam się uwarzyć?

Browarzyciel proszony do odpowiedzi! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzywam się, bo to ja wyperswadowałem organizatorom pomysł byście warzyli w środku lata konkretne piwo do oceny na Profesjonaliach.

W zamian macie przywieźć coś z zapasów, co aktualnie uważacie za najbardziej udane dzieło.

Komisja w Kazimierzu dokona oceny na kształt wyboru Grand Championa z Żywca. Piwa zostaną sklasyfikowane, co da do osobistej puli uczestników finału więcej lub mniej punktów.

Do samej oceny pewno wystarczą 2-3 butelki piwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co myślicie o tym, że organizator nieco ponad miesiąc przed imprezą wysyła maila że mamy przywieźć piwo dla szerszej publiczności i daje nam 3 tygodnie na przygotowanie opisu. Ja np nie miałem w piwnicy tyle piwa żeby je zawieźć i uwarzyłem na szybko dunkelwiezena, ale ciężko mi wysłać opis piwa, które jeszcze fermentuje.

Po za tym ostatnio zacząłem się zastanawiać, czy organizator konkursu ma prawo od nas wymagać udostępnienia swojego, piwa i czy jeśli nawet się zgodzimy czy to jest zgodne z prawem.

 

Dla mnie osobiście takie postępowanie organizatora jest nie fair i wzbudza niechęć, ta prośba o przywiezienie swojego piwa powinna być wysłana tydzień po tym jak znano wszystkich finalistów, teraz sobie myślę że barmani mają dużo łatwiej na tych profesjonaliach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Do konkursu wystarczy kilka butelek (5 szt.) więc można wyselekcjonować swojego Thebeściaka ze swoich zapasów, a dla szerszej publiczności może być kilka dodatkowych butelek tego samego lub zupełnie innego piwa. Ważne by konkursowe piwo było ... dobre :) Jeżeli chodzi o opis to dotyczy oczywiście tylko piw konkursowych.

 

Pozdrawiam

Raf.

 

PS.

 

Barmani zawsze mają łatwiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedyskretnie zapytam. Zwracają Wam chociaż koszty dojazdu i zakwaterowania? Bo jeśli nie, to poważny przewał... Nie czarujmy się. Uwarzenie butelki piwa kosztuje trochę pieniędzy i pracy. Zwłaszcza pracy...

Piwowarstwo domowe do kosztowne hobby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o opis to dotyczy oczywiście tylko piw konkursowych.

Dostaliśmy informacje, że do każdego piwa prezentowanego publiczności na Profesjonaliach mamy przygotować krótki opis. Termin mija dziś, a ja oczywiście się nie wyrobiłam :rolleyes:

Szkoda, że nie można lać piwa z kegów. Zabutelkowanych piw w piwnicy zostało mi po kilka sztuk z kilku warek...

Tak czy inaczej już się cieszę że znów pobaluję w miłym towarzystwie w Kazimierzu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.