Skocz do zawartości

Profesjonalia 2010


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tomek, ale i wszyscy finaliści... gratulacje. Swoją drogą wcale mnie pierwsze miejsce Tomka nie zdziwiło. Nic nie ujmując pozostałym. Ot po prostu jego widziałem jako ambasadora Warki :cool:

Edytowane przez e-prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję!!! No i jak taki szary żuczek jak ja mógł stanąć w szranki we Wodzisławiu Z Dorotą, Tomkiem, Jankiem, Adamem itd. Ja Wam jeszcze pokażę :) Za rok może dwa, bo piwowarstwo uczy cierpliwości :cool: Jeszcze raz gratulacje dla finalistów. :D

PS Kiedy premiera klipu/reklamy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wielkiej Piatki, a szczególnie dla tego najlepszego no i wielkie podziękowania dla wszystkich finalistów i organizatorów za wspólną dobrą zabawę. Naprawde fajna impreza! Zdjęcia już za moment w galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja już oczywiście wszytkim gratulowałem, ale z przyjemnością robię to raz jeszcze. Chciałem też podziękować za spotkanie i dobrą zabawę. Za możliwość porozmawiania i napicia się wspólnie piwa. Nie zdążyłem się ze wszystkimi pożegnać, ale mam nadzieję, że wkrótce znajdzie się jakaś okazja, żeby się ponownie zobaczyć.

 

Dziękuję i pozdrawiam

Raf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Kopyra był bezkonkurencyjny. Klasę pokazał już w przedbiegach. W czasie szkolenia Jeffa Evansa odgadując wszystkie style serwowanych piw, a dla większości nawet dokładnie co to było za piwo. Gratulacje także dla wszystkich uczestników finału miło było was wszystkich poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za gratulacje. Taki sukces bardzo cieszy, ale docenia się go tym bardziej, gdy pomyśli się z kim wygrałem. Prawda jest taka, że to była wygrana o włos. W finale właściwie wszyscy odpowiadali na 100%, była kwestia utrzymania nerwów na wodzy i nie spalenia się w blokach. :) Wychodzi, że jestem medialne zwierzę, bo mnie ani publika, ani światła, ani prowadzący nie speszyli. Tak naprawdę zadecydowały niuanse czyli ocena piw w laboratorium i ocena sensoryczna piw. To pierwsze pozwoliło wejść do finału, to drugie pozwoliło wygrać. Gdyby np. w konkursie sensorycznym wygrało piwo wogosza, to równie dobrze, on mógł zostać zwycięzcą.

 

Z sukcesu bardzo się cieszę, z nagrody również, chociaż chyba bardziej z prestiżu, bo wygrać z dori, wogoszem, coderem czy kulim, którzy czy to mają wykształcenie kierunkowe, czy ogromną wiedzę zdobytą w necie, czy choćby swoje receptury maja w książkach na których się opieram (Znakomite Piwa) to wielki zaszczyt i sukces. Postaram się coś więcej, jak czas pozwoli, napisać na blogu.

 

Wasze zdrowie i chwała zwyciężonym. :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Kopyra był bezkonkurencyjny. Klasę pokazał już w przedbiegach. W czasie szkolenia Jeffa Evansa odgadując wszystkie style serwowanych piw, a dla większości nawet dokładnie co to było za piwo. Gratulacje także dla wszystkich uczestników finału miło było was wszystkich poznać.

Tak dobrze nie było, a najśmieszniejsze, że poległem na stoucie, podczas gdy uważam się za eksperta od tego stylu. :):):) Na szczęście inni popełnili więcej błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę moich impresji z wyjazdu:

 

Szkolenie trochę za podstawowe jak dla nas, ale przynajmniej była możliwość spróbowania ciekawych piw (Rodebach, Rochefort 10...) i fajna zabawa ze zgadywaniem stylów; szło nam to w sumie całkiem nieźle

 

Największa korzyść i radość dla mnie to możliwość spróbowania wielu piw innych piwowarów, niektóre zatrząsły moim piwnym swiatopoglądem np. zwycięskie grodziskie z konkursu.

 

Plus dla Pierona za odwagę wyszynkowania Berliner Weisse dla szerokiej publiczności, to bodaj pierwszy taki przypadek w Polsce. Wbrew obawom piwo cieszyło się dużą popularnością.

 

Gratulacje dla Kopyra za zwycięstwo, nie mogło trafić lepiej, oczekujemy szczegółowej relacji z podróży (a Kopyr siedzi sobie teraz akurat w Mort Subite i nie ma internetu...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.