Jump to content

Nowość sprzętowa nie dla profesjonalistów.

Piotr Grzywa

Recommended Posts

Narzucają wszystko od siebie, kij wie jak produkt końcowy smakuje no i tylko 5l. Takie warzenie dla leni, pewnie smak też leniwy :D

Style: 
American IPA
American Pale Ale
English Stout
Belgian Witbier
Czech Pilsner

Ceny na razie brak

Dla gadżeciarzy z za dużą ilością pieniędzy - idealna sprawa. Kupić bym nie kupił, ale jestem ciekawy jak to w środku działa. Na początku pewnie miesza ekstrakt słodowy z wodą i ekstraktem chmielowym, dodaje drożdże, fermentuje się, no i jest piwo. Ciekawe czy/jak/kiedy pozbywa się osadu po fermentacji i jak nagazowuje piwo.

Edited by Glowa

A skąd ja mam widzieć jak to działa .  Nie widziałem tego w użyciu po prostu zaciekawił mnie artykuł więc go Wam pokazałem.

Jak uda mi się potestować sprzęt jak będzie dostępny w Polsce to dam znać.

Dzięki że mnie nie zlinczowaliście .

P.S.

Jak mogę skasować te wklejone obrazki ?

37 minut temu, Piotr Grzywa napisał:

Jak mogę skasować te wklejone obrazki ?

Jak wyedytujesz post, pod oknem wprowadzania powinny pojawić się pliki załączone albo coś podobnego - i obok ikonka kosza albo czerwony krzyżyk - jakoś tak.

No chyba, że masz je też wklejone w edytorze, wtedy normalne delete powinno pomóc.

Godzinę temu, Piotr Grzywa napisał:

Dzięki że mnie nie zlinczowaliście

Bez urazy ale to trochę tak, jakbyś pokazywał miłośnikom kawy ekspres na kapsułki... ;)

Też jedyne z czym mi się to kojarzy, to z ekspresami na kapsułki. Zapewne wkłady z ekstraktami słodowymi i chmielowymi pasujące tylko do ich systemu, żeby uniemożliwić zastosowanie konkurencyjnych produktów.

Ciekawi mnie, jak z czyszczeniem i filtrowaniem osadu po fermentacji