Skocz do zawartości

II Konkurs o Puchar Piwo.org - czas start :)


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wolno budować napięcia, żeby nie było zawodu ;)

A poważnie. Są opóźnienia w informacjach, bo od końca tamtego tygodnia tepsa robi jakieś modernizacje sieci w mojej okolicy i permanentnie wieczorami nie mam internetu, albo co gorsza: pojawia się i znika.

To nie będzie skomplikowane piwo. Słody, chmiele i drożdże łatwo dostępne, styl wydaje mi się również szybki do obeznania. Kompletuję skład sędziowski, zatem musicie mi dać jeszcze 2-3 dni.

Jednak zapewniam, że prace trwają, tylko niestety wolniej niż bym sobie tego życzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro kategoria jest już znana, to co za problem ją ogłosić? Czy w ciągu tych dwóch dni, może się jeszcze zmienić kategoria?

Sorry, że jestem trochę namolna, ale starter mam w najlepszej formie i jak dzisiaj się nie dowiem, to wrzucę go jutro do innego piwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że nie mam przygotowanych jeszcze wszystkich informacji niezbędnych do ogłoszenia konkursu. W wątku forumowym nie napiszę, bo można łatwo przegapić. Wolałbym to przedstawić raz i dobrze. Zwłaszcza, że de facto nie ma takiej kategorii w BJCP.

Aga - gwarantuję że do 14.01 będzie wiadomo co i jak. Jeżeli używasz gęstw, to na pewno warto będzie ją użyć do piwa konkursowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Ja na sędziego proponuję wielkiego znawcę czeskich piw, kolegę Ignaca :D

 

Ja nie wiem czy on się nadaje, pamiętam jego zdziwiona minę jak Mark33 polał mu w zeszłym roku lagera i okazało się że jest chmielony marynka i lubelskim :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tek całkiem na poważnie tej kandydatury nie wysunąłem. Raz, że nie mam tu nic do gadania, dwa, że Ignac nic o tym nie wie, trzy, że on nie sędzia certyfikowany ;)

A to trzeba mieć "papiery" żeby się znać na piwie? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.