Skocz do zawartości

Reklamodawcy na piwo.org


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Też jestem za , byleby nie były to reklamy że trzeba szukać krzyżyka przez 30 sekund , albo że nagle w nocy o 23 kiedy żonka smacznie śpi , a tu nagle sru na cały regulator.

jestem tego samego zdania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będą to reklamy podpasek czy psiej karmy z audio wyskakujące na całą stronę to jasne czemu by nie.

Co za różnica czego (bez skrajności jednak, ale forum to i zarządzający ma swój poziom i takich nie biorę pod uwagę) byle nie były zbyt... uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz coś wrzucę z marszu :lol:

Cieszę się, że nie macie nic przeciwko. Gwoli wyjaśnienia pojawiających się wątpliwości. Nie liczcie na to, że będzie banner na bannerze i kolejka chętnych, a ja posty pisać będę z Karaibów :) Poruszamy się w dużej niszy, więc i chętnych odpowiednio mniej. Ale dobrze, przynajmniej z naszego podwórka. Raz więc coś będzie, kiedy indziej nic. Jak się uzbiera na opłaty serwerowe, będę bardzo zadowolony :) Reklamy będą klasyczne, nic wyskakującego i denerwującego.

Grunt, że jest zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej za. Robisz kawał dobrej roboty i myślę, że się należy drobne wsparcie finansowe. Na pewno pomoże się rozwijać. Oczywiście popieram przedmówców co do uciążliwości i natręctwa tego czegoś. Ale tak swoją drogą nie mieliście do tej pory wrażenia że jakiś tu spokój?

No właśnie, teraz to zauważyłem, banerów nie mieliśmy.:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się uzbiera na opłaty serwerowe, będę bardzo zadowolony :lol: .

A może przeprowadzisz jakąś składkę na serwer ? B.biz to ma, może i tutaj pomyślisz o czymś takim. Nie myślę o premiumach :), ale po prostu zrzutce na opłaty na utrzymanie strony. Koszty wszystkiego rosną itp. itd. Sam mogę coś dorzucić.

Co do reklam - jasne, że tak.

Edytowane przez 2artur2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.