Skocz do zawartości

lol :)


coder

Rekomendowane odpowiedzi

a

Dla ludzi o mocnych nerwach, o poziomie polskiej edukacji w gimnazjach...

 

 

 

To wcale nie jest śmieszne...

 

 

A pytanie, która od Słońca jest Ziema?

I chłopak odpowiada Mars, nie jest śmieszne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a

Dla ludzi o mocnych nerwach, o poziomie polskiej edukacji w gimnazjach...

 

 

 

To wcale nie jest śmieszne...

 

 

A pytanie, która od Słońca jest Ziema?

I chłopak odpowiada Mars, nie jest śmieszne?

 

Z dwóch powodów nie.

Jeżeli faktycznie gimnazjaliści prezentują taki poziom, to nic tylko ręce załamać. Ci ludzie mają być przyszłością tego narodu, co nie wróży mu najlepiej.

 

Ja jednak uważam, że tego typu materiały powstają na zasadzie: "zadawać pytania gimnazjalistom, do materiału wybrać tych najgłupszych i wrzucić do sieci, dzięki czemu można mieć tanią sensację". I to też nie jest śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a

Dla ludzi o mocnych nerwach, o poziomie polskiej edukacji w gimnazjach...

 

 

 

To wcale nie jest śmieszne...

 

 

A pytanie, która od Słońca jest Ziema?

I chłopak odpowiada Mars, nie jest śmieszne?

 

Z dwóch powodów nie.

Jeżeli faktycznie gimnazjaliści prezentują taki poziom, to nic tylko ręce załamać. Ci ludzie mają być przyszłością tego narodu, co nie wróży mu najlepiej.

 

Ja jednak uważam, że tego typu materiały powstają na zasadzie: "zadawać pytania gimnazjalistom, do materiału wybrać tych najgłupszych i wrzucić do sieci, dzięki czemu można mieć tanią sensację". I to też nie jest śmieszne.

@Slonx Dodaj trochę luzu :P

Nawet jeżeli wybierają najgłupszych, to czemu się z tych najgłupszych nie śmiać? Gdyby głupotę traktować zawsze poważnie to świat musiałby być bardzo smutny. Wręcz nieskończenie smutny i poważny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pole kwadratu jeszcze zrozumiem - nie każdy na dryg do cyferek :P

ilość planet i ich kolejność - nie jestem pewny czy każdy na tym forum jest w stanie wymienić je samodzielnie w porządku od słońca;

sztuczka w młodszym o połowę bratem - też mogę zrozumieć;

ale jak mi pacan w wieku 14 mówi ze jedno jajko gotuje się 3 minuty, a trzy jajka 9 minut to idzie załamać ręce, i wierzcie mi, że takie odpowiedzi padają naprawdę - ale spytajcie się go jak w jakieś grze na kompie należy przejść poziom 27 i nie stracić ani jednego życia...... jaka nauka takie wiadomości i umiejętność logicznego wyciągania wniosków (ale to nie miejsce na dyskusję o systemie nauki)

Oczywiście materiał należy brać z pewną dozą nieufności - to w końcu działanie pod publikę, ale każdy kabaret ma swojego protoplastę w życiu codziennym.

 

Nie mniej materiał mnie rozbawił i poszedł w "świat"

Edytowane przez korzen16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba najlepszy dział do tego demotywatora. Poczytajcie komentarze..

A ja ma przy okazji pytanie: w piątym punkcie jest napisane, że po burzliwej fermentacji przelewają brzeczkę na cichą. Czy po burzliwej to jeszcze brzęczka ;) czy już młode piwo??

 

A koledze Slonx należą się punkty za krzewienie prawidłowej postawy, w świecie "innowierców" i ignorantów - chyba że to nie on, a zbieżność nicków jest całkowicie przypadkowa i niezamierzona :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pensja szepce: "Chodź pójdziemy do klubu. Albo pubu. Albo restauracji... Chodź".

A ja jej mówię" "Nie, nigdzie nie idziemy! Zostajemy w domu. Jesteś jeszcze za mała!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę wczoraj w Ceskej Hospodzie na Rynku u nas. 2 kobiety obok i jeden facet. Facet zamówił piwo, dał jednej, ta się skrzywiła i taki tekst poleciała: "teraz nie ma prawdziwego piwa, kiedyś piwo robili z chmielu, teraz tylko z tych słodów", a potem pojechała jaka to ona światowa nie jest, bo we Włoszech była i czego tam nie ma. Raczej żałosne niż zabawne, ale dziwi fakt, że kobieta już dojrzała a myślenie jak u pindolety z gimbazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak zrobić piwo w domu" na głównej w Joemonster.org :D No proszę, nawet tam dotarliśmy.

Na głównej chyba też było, ale roiło się od błędów.

 

@Bogi - nawet nie wiesz ilu klientów prosi, żebym poleciła jakieś piwo z chmielu a nie jakiegoś słodu. Miałem kiedyś znawcę, który twierdził, że piwo niepasteryzowane jest złe, taki, że nie przegadasz i kupił... piasta. Kobieta kiedyś powołując się na doświadczenia w pracy w branży przekonywała mnie, że cydr to gatunek piwa. Sporo jeszcze takich perełek mam :)

Edytowane przez wyvern
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę wczoraj w Ceskej Hospodzie na Rynku u nas. 2 kobiety obok i jeden facet. Facet zamówił piwo, dał jednej, ta się skrzywiła i taki tekst poleciała: "teraz nie ma prawdziwego piwa, kiedyś piwo robili z chmielu, teraz tylko z tych słodów", a potem pojechała jaka to ona światowa nie jest, bo we Włoszech była i czego tam nie ma. Raczej żałosne niż zabawne, ale dziwi fakt, że kobieta już dojrzała a myślenie jak u pindolety z gimbazy.

 

To jest nic ! Też w Hospodzie - tym razem w Katowicach, słyszałem jak barman tłumaczył style piwne swojej barmance :

"- no wiesz są różne style piwa na przykład jest styl Lech premium ! "

 

A kilka minut wcześnie pytałem się go w jakim stylu/gatunku mają piwa to usłyszałem że maja ciemne, jasne i pszeniczne, oraz smakowe....

Edytowane przez Lusterko87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ostatnio bardzo popularne staje się japońskie piwo... jęczmienne. Na razie istnieje tylko 100 litrów tego trunku. Dlatego też jest jednym z najdroższych na świecie."

No to mnie zniszczyło :D

Ha, tego wcześniej nie zauważyłem:D Toż to rewolucja u tych Japończyków, piwo z jęczmienia ważą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.