Skocz do zawartości

lol :)


coder

Rekomendowane odpowiedzi

W jednym przedziale jedzie mężczyzna i kobieta, sami, trasa długa.

Facet czyta gazetę, a kobieta - to się na siedzeniu powierci, to oczami pomruga, a to westchnie ...

Facet siedzi jak skała.

W końcu, po godzinie, babka nie wytrzymuje :

- Panie, pan jesteś mężczyzna, czy nie ?

Już godzinę pana kokietuję a pan na mnie uwagi nie zwraca !

Powiem wprost - zajmijmy się seksem !!!

- Zawsze mówiłem - odparł facet odkładając spokojnie gazetę na bok

- że lepiej godzinę przeczekać niż trzy godziny namawiać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy śmiać się czy płakać na tvp Historia leciały wiadomości z 13.12.84r, /powtórka o 23.15/

Masakra jakaś ale tak szczerze mówiąc to niewiele się to różni od dzisiejszych niusów ;)

Bareja też miałby dużo tematów na nowe scenariusze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy śmiać się czy płakać na tvp Historia leciały wiadomości z 13.12.84r, /powtórka o 23.15/

Masakra jakaś ale tak szczerze mówiąc to niewiele się to różni od dzisiejszych niusów :smilies:

Henryk Sienkiewicz "H. K. T. Bajka"

 

"Leci sobie drapieżny sęp, leci, leci, wreszcie siada wśród skał, przy sokolim gnieździe i poczyna krakać na sokoła:

- W imieniu moich praw, słuchaj mnie.

- Czego chcesz? - pyta sokół.

- Chcę cię zabić i pożreć - powiada sęp.

- A cóż ci po mojej zgubie?

- Co za głupie pytanie i co za brak wykształcenia! Ciasno mi jest w rodzinnym gnieździe, więc chcę zabrać twoje, abym miał gdzie umieścić moich młodszych synów; po wtóre, mam swoją sępią politykę, której twoje istnienie zawadza; a po trzecie, kraczesz innym głosem niż ja i nie kochasz mnie.

- Co do mego głosu, odzywam się takim, jaki mi Bóg dał, a co do mych uczuć, za cóż ja mam cię kochać?

- Mniejsza o to. Wiem tylko, że mam prawo zabić i pożreć każdego, kto mnie nie kocha.

- Więc gdybym cię kochał, nie zabijałbyś mnie?

- Ach! - rzecze sęp - gdybyś mnie kochał, oddałbyś mi dobrowolnie swoje gniazdo, a również dobrowolnie dałbyś mi się pożreć, aby moja osoba mogła nieco zaokrąglić się i utyć.

- W każdym razie nie uniknąłbym zguby?

- Rozumie się: jednakże śmierć z poświęcenia przyniosłaby ci większy zaszczyt.

Chwila milczenia.

- Co ma być, to będzie... - mówi wreszcie sokół. - Ale powiedz mi też, mój kochany, kto cię nauczył tak rozumować?...

Usłyszawszy to sęp podnosi głowę i rzecze z wielką dumą:

- Prostaku, to chyba nie wiesz, że ja przez dwa lata byłem na edukacji w ogrodzie zoologicznym w Berlinie!

- Tak?... - mówi sokół. - Ha! to w takim razie nadzieja moja tylko w Bogu - i trochę także w... dziobie." :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pewnie nie tylko ja to zauważyłem, ale w filmie "Głupi i Głupszy" bohater grany przez Jima Carreya nazywał się Lloyd Christmas a kobitka, w której się zakochał Mary Swanson. Gdyby za niego wyszła to akurat nazywałaby się Mary Christmas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo :)

 

 

Przed wigilią zadzwonił gość do Trójki mówiąc, że jego żona wpadła w taki szał sprzątania, że kazała mu kosić trawę na ogrodzie :D

 

I co najgorsze on kosił ;-) A było słychać że Kuba Strzyczkowiski co prowadził audycję mało się nie polał ze śmiechu :) Jacer miałem cię pytać, ty dodzwoniłeś się tydzień przed świętami do trójki i podawałeś pogodę jaka jest w Miliczu?

Edytowane przez bielok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.