Skocz do zawartości

Migracja - pierwszy etap


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak znam życie to towarzystwo chciałoby pogadać zamiast lepić pierogi :)

Tomku, nie wiem jak będzie po migracji. W komórce pod androidem mam problem. Wchodząc w najnowsze wiadomości wyświetla mi forum o wymiarach 1/20 szerokości i pewnie 1/20 wysokości ekranu. Muszę to powiększać ile wlezie, by coś odczytać. Gdy wchodzę w poszczególne wątki problemu już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak znam życie to towarzystwo chciałoby pogadać zamiast lepić pierogi :)

No i czasem jest potrzebna pomoc w 'lepieniu pierogów' bardziej doświadczonych forumowiczów :) Może zostawić coś na kształt HP/Ostry dyżur - coś czego nie będzie żal utracić w ostateczności :) Jeżeli jest taka możliwość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie to towarzystwo chciałoby pogadać zamiast lepić pierogi :)

Tomku, nie wiem jak będzie po migracji. W komórce pod androidem mam problem. Wchodząc w najnowsze wiadomości wyświetla mi forum o wymiarach 1/20 szerokości i pewnie 1/20 wysokości ekranu. Muszę to powiększać ile wlezie, by coś odczytać. Gdy wchodzę w poszczególne wątki problemu już nie ma.

 

Nic się nie przejmuj. Z tą formą żegnamy się już jutro:) Po nowemu będzie lepiej, a będzie dedykowany skin dla urządzeń mobilnych oraz tapatalk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszelki wypadek informuję również tutaj :) Od jutra rozpoczynam działania, zatem w okolicach 21 nie będzie raczej już nic działało.

W piątek/sobota rano nowe forum powinno być już dostępne, pozostałe działy, jak wiki i galeria powrócą w trakcie, lub zaraz po Świętach (niestety bez prawidłowej bazy użytkowników nie mogę zrobić do końca prawidłowej przeprowadzki)

 

Ważna sprawa - czy na ten czas potrzebny jest jakiś kanał komunikacji piwowarskiej?

Qurna, a ja jutro nocka i jak tu żyć bez piwo.org?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wystartują z poziomu ujemnego.

O widzisz o tym nie pomyślałem :) W sumie to prawie jak w "Limes inferior" :)

(fajna powieść, polecam)

Admiro:

Skin będzie brzydki, albo raczej - nudny :) Mówią u mnie na wsi, że nie zaczyna się remontu od kładzenia parkietu :)

 

Wiktor:

Reputacja będzie przeniesiona jako suma punktów. Punkty ujemne zatem zostaną poddane amnestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszelki wypadek informuję również tutaj :) Od jutra rozpoczynam działania, zatem w okolicach 21 nie będzie raczej już nic działało.

W piątek/sobota rano nowe forum powinno być już dostępne, pozostałe działy, jak wiki i galeria powrócą w trakcie, lub zaraz po Świętach (niestety bez prawidłowej bazy użytkowników nie mogę zrobić do końca prawidłowej przeprowadzki)

 

Ważna sprawa - czy na ten czas potrzebny jest jakiś kanał komunikacji piwowarskiej?

 

Aż tyle??? Jak to będzie wytrzymać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wystartują z poziomu ujemnego.

O widzisz o tym nie pomyślałem :) W sumie to prawie jak w "Limes inferior" :)

(fajna powieść' date=' polecam)

Admiro:

Skin będzie brzydki, albo raczej - nudny :) Mówią u mnie na wsi, że nie zaczyna się remontu od kładzenia parkietu :)

 

Wiktor:

Reputacja będzie przeniesiona jako suma punktów. Punkty ujemne zatem zostaną poddane amnestii.[/quote']

 

Będzie pokuta przez 2 dni, to i wszyscy otrzymają rozgrzeszenie na święta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszelki wypadek informuję również tutaj :) Od jutra rozpoczynam działania' date=' zatem w okolicach 21 nie będzie raczej już nic działało.

W piątek/sobota rano nowe forum powinno być już dostępne, pozostałe działy, jak wiki i galeria powrócą w trakcie, lub zaraz po Świętach (niestety bez prawidłowej bazy użytkowników nie mogę zrobić do końca prawidłowej przeprowadzki)

 

[b']Ważna sprawa[/b] - czy na ten czas potrzebny jest jakiś kanał komunikacji piwowarskiej?

 

Aż tyle??? Jak to będzie wytrzymać :)

 

Niestety aż tyle (i to jak dobrze pójdzie). Przetrawienie starych postów prze IPB na dotychczasowym serwerze to około 8h, na nowym myślę, że zamknie się w okolicach 5h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to prawie jak w "Limes inferior" :)

 

to rozumiem, że Ci z najmniejszą liczbą punktów będą mieli czerwony kufel, Ci pośrodku zielony, a Ci co zbiorą najwięcej punktów żółty? :)

 

jeśli ma być jak w Limes inferior to ja mogę być zerem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszelki wypadek informuję również tutaj :) Od jutra rozpoczynam działania' date=' zatem w okolicach 21 nie będzie raczej już nic działało.

W piątek/sobota rano nowe forum powinno być już dostępne, pozostałe działy, jak wiki i galeria powrócą w trakcie, lub zaraz po Świętach (niestety bez prawidłowej bazy użytkowników nie mogę zrobić do końca prawidłowej przeprowadzki)

 

[b']Ważna sprawa[/b] - czy na ten czas potrzebny jest jakiś kanał komunikacji piwowarskiej?

Qurna, a ja jutro nocka i jak tu żyć bez piwo.org?

Będziesz miał okazję się wyspać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał okazję się wyspać :)

Nie dopisałem że będę w pracy

Właśnie mówię' date=' że przynajmniej się wyśpisz :) Kolegę postawisz na czatach, a Ty nyny, a potem zmiana :)[/quote']

Młodszy to całą noc na czatach :)

Może z nudów antywirusem sobie kompa przeskanuję :)

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobimy wątek polskiego SF na forum :)

 

a rosyjskiego?

 

Rzecz jasna. :) Nie pisz już nic' date=' bo wciągnę się w dyskusję, a to nie to miejsce i czas :)[/quote']

 

 

Hmmm Zajdel i Sniegow... już mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.