Skocz do zawartości

Browar Artezan


Rekomendowane odpowiedzi

A tak wracają do logo i jeża, to jeż coś konkretnego symbolizuje, czy też luźny pomysł?

Mi się najbardziej podobały z tej listy http://99designs.com...#contest-header wersje z oczami kota, a z jeżem wersja #27 :)

Ta zwycięska ma użytą dość dużą ilość kolorów, co częściej przeszkadza, niż pomaga. Grunt by wyszło fajnie na browarowych gadżetach :)

 

Profil: http://www.facebook....110210479103581

 

Dla mnie to artysta zasugerował się podpowiedziami zleceniodawców i to takie połączenie flying doga z jeżem ;)

Czekam na premierę i na pewno jeśli udostępnicie to beczkę z pierwszej warki do testów /oczywiście na koncesje/ zamówię :)

Powodzenia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na BB można się z komercją wpychać? :P

O założenie wątku zostaliśmy poproszeni.

W Cieszynie jakoś nie było czasu podziękować Ci za pomoc w otwarciu kegów, szybko wyjechałeś, więc robię to tutaj. W imieniu swoim, hasintusa i codera.

Oraz jeża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje kiedyś dojechać i skontrolować :D

 

Połączenia wyrównawcze, GSU i zabezpieczenie przeciwprzepięciowe zrobił?

Mów do mnie jeszcze :P Nie wiem o co chodzi.

Instalacja była zrobiona, ja pociągnąłem dodatkowy przewód od różnicówki na warzelnię i tam zrobiłem gniazda, wyłączniki nadprądowe, silnikowe itp. Oczywiście PE też jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej chodzi o szacunek dla potencjalnego klienta, który z ciekawości zajrzy na stronę browaru :)

Pod tym zdaniem się podpisuję. Dla mnie strona internetowa nie różni się od folderu reklamowego.

Jeśli już strona istnieje to niech wygląda chociaż schludnie:

- znośny krój pisma, podany w sposób tradycyjny a nie obrazków.

- grafiki ładne, odpowiednio skalowane...

ale to pewnie trzeba by robić stronę chociażby w czystym html niż Openoffice :P

 

Pewnie i na to przyjdzie czas po pierwszych warkach gdy Artezan poczuje oddech klienta :lol::okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że to piwo ma świadczyć o nich...

Chłopaki wykonują milowy krok piwowarstwa w Polsce. Pewno popełnią nie jeden błąd, ale będą mieć satysfakcję, że sami do tego doszli i że byli pierwsi. A jak piwo jeszcze będzie pychota to cała reszta jest nic nie warta.

Edytowane przez e-prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej chodzi o szacunek dla potencjalnego klienta, który z ciekawości zajrzy na stronę browaru :)

A ja głupi myślałem, że szacunek dla klienta to podanie mu dobrego, naturalnego produktu. To jednak koncerny mają rację, trzeba zrobić ładne opakowanie, dodać historyjkę, kampanię reklamową i sprzedać byle co. Wtedy klient będzie cię szanował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja głupi myślałem, że szacunek dla klienta to podanie mu dobrego, naturalnego produktu. To jednak koncerny mają rację, trzeba zrobić ładne opakowanie, dodać historyjkę, kampanię reklamową i sprzedać byle co. Wtedy klient będzie cię szanował.

Właśnie byle jaka oprawa, to też sposób na zaistnienie, reklamę. Ignorancja tego tematu to będzię dowodem na to że wiecie że robicie rewelacyjne piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja głupi myślałem, że szacunek dla klienta to podanie mu dobrego, naturalnego produktu. To jednak koncerny mają rację, trzeba zrobić ładne opakowanie, dodać historyjkę, kampanię reklamową i sprzedać byle co. Wtedy klient będzie cię szanował.

Jak pokazuje przykład PINTY nawet mając paskudne opakowanie* można odnieść sukces. Ale bądźmy szczerzy, mając pociągające opakowanie jest w dzisiejszych czasach po prostu łatwiej :D

 

* o ile etykieta "Ataku" mi się podobała, to reszta jest dość... tragiczna. Według mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pokazuje przykład PINTY nawet mając paskudne opakowanie* można odnieść sukces. Ale bądźmy szczerzy, mając pociągające opakowanie jest w dzisiejszych czasach po prostu łatwiej :D

 

* o ile etykieta "Ataku" mi się podobała, to reszta jest dość... tragiczna. Według mnie.

Chodzi raczej o etykietę, bo butelka to klasyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ilu z Was widziało na ulicy reklamę Ciechana? ja widziałem w życiu jeden baner wiszący na browarze w Ciechanowie. No i reklama na browar.bizie. A jednak pamiętam że jak jeszcze nie warzyłem piwa, potrafiłem jechać przez pół Warszawy żeby kupić Ciechana.

 

(potem znaleźliśmy sklep bliżej politechniki i nie raz się skrzynkę tam na raz kupiło i spożyło tego samego wieczora ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westvleteren nie ma żadnych kartek na butelce :P

 

Akurat ten browar moim zdaniem przez tą całą specyficzną otoczkę i porównując walory piwa jest przereklamowany. Jest wiele innych lepszych, mniej znanych, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.