Skocz do zawartości

Życzenia urodzinowe


dori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

JACER : Dlaczego zaraz bać? Zapasy jakieś na pewno masz, a ja z pustą kistą też nie przyjadę.

Nie no ja zapraszam na Lipiny (jak się nie boisz). Tylko, że wg tego coś napisał ("JACER") to trafisz do Milicza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JKOCUREK No faktycznie się rozpędziłem. Mamy w pobliżu autostradę może dlatego do Milicza teraz bliżej. A Lipiny znam, ale na ten temat może lepiej nie pisać. JK

Napiszcie o co chodzi z "Lipinami" bo mnie ciekawość zżera :) Co to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie o co chodzi z "Lipinami" bo mnie ciekawość zżera smile Co to jest ?

Synek, jak żeś nie jest z tond to żoden ci tego nie nie wyłonacy :) Jak chcesz po przyjedz na Lipiny abo do Chebzio, nie wspominajonc o Chalembie :) , ino tam sie diejom cuda na kiju.

Edytowane przez Jejski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JKOCUREK No faktycznie się rozpędziłem. Mamy w pobliżu autostradę może dlatego do Milicza teraz bliżej. A Lipiny znam' date=' ale na ten temat może lepiej nie pisać. JK[/quote']

Napiszcie o co chodzi z "Lipinami" bo mnie ciekawość zżera :) Co to jest ?

To jest taka dziwna dzielnica. Kiedyś bardzo porządna, bogata: kopalnie, huty. Węgiel się wyczerpał, huty zamknięto, zostali ludzie ale znaczna ich część się wyniosła w inne rejony. Puste mieszkania zaczęto zasiedlać ludźmi z eksmisji, tzw. "elementem" itp. Autochtonów zostało niewiele. Ogólnie jest to najgorzej traktowana dzielnica na Górnym Śląsku. Taki śmietnik, getto, gdzie można wywalić wszystkich sprawiających kłopoty. Domy administrowane przez ADM popadają w ruinę ale jak się na nie spojrzy to widać, że nie są to familoki tylko porządne, acz koszmarnie zaniedbane, kamienice. Teraz ruszył program rewitalizacji. Są fundusze z UE. Zobaczymy co z tego będzie. Na razie mam rozkopana ulice przed domem. Wymieniają wszystkie media, torowisko tramwaju, podobno domy też mają remontować. Nie wiem tylko co zrobią z tym towarzychem, co tu tak pięknie prze 50 lat skoncentrowali. Bo jak oni zostaną tak jak są, to po roku nie będzie śladu po rewitalizacji.

Bardzo przepraszam za offtopic ale sam się Elroy domagałeś :)

Edytowane przez jkocurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że obok w miastach gadają, że tak kotów i psów to nie ma :D, ale jak przejażdzam lub jadę do Jacka to przebiegają- czyli są to pomówienia.

Najważniejsze że w Lipinach piwo się warzy, a nie tylko chleje. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.