Jump to content

szczawiosław

Members
 • Posts

  53
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by szczawiosław

 1. Był kiedyś zbliżony projekt na forum o tutaj możesz zawsze się zainspirować i poczytać.
 2. Ja mam pojedynczy na butli 2kg i bez dodatkowego mocowania ciężko aby utrzymał pion. Niby stoi ale każde, nawet delikatne dotknięcie, powoduje że butla się przewraca.
 3. Czytałem, słuchałem, byłem na przedstawieniu (najdłużej wystawiana sztuka w teatrze, już 30 lat i podobno zawsze sala pełna, co prawda kameralna na jakieś 50 osób, ale jednak). Sama książka niby groteska, ale z zestawieniem z obecnymi wydarzeniami pokazuje jak nie wiele się zmieniło w mentalności wiadomo czyjej.
 4. To odpowietrznik, aby piwo łatwiej z kranu wylatywało i po zamknięciu zaworu w wylewce nie zostawało. A takie może głupie pytanie i wiem że to wymaga inwestycji. Mając nalewak Nukatap nie lepiej używać kranów także Nukatap?
 5. @anteks powinien nagrać film instruktażowy i wystawiać certyfikat za jego obejrzenie W sumie nic więcej mądrego nie napiszę w tym temacie, wszystko zostało powiedziane
 6. Co ma ksylitol do gazowania? Ja cydr po 3 miesiące trzymam, albo i dłużej, jak chcesz mieć klarowny to po miesiącu zlej na cichą, na kolejny miesiąc, a później możesz i kolejny raz. Dodawałeś pektoenzym? Przeczytaj i sam zdecyduj co będzie najlepsze, bo jak zwykle to wszystko zależy https://projektcydr.pl/podrecznik Albo jak czytałeś już to sam zdecyduj. Raczej nic nowego się nie dowiesz.
 7. To tradycyjnie, tu masz opis, jakąś tam analizę, itp. dla komory opartej o ogniwa Peltiera.
 8. Jak już chcesz tjuningować komorę styropianową to polecam Jak się bawić to choć porządnie
 9. Kociołek automatyczny. Klarstein, Coobra, Grainfather, Brew Monk i wiele innych
 10. W tym pułapie cenowym rozważ kupienie jakiegoś używanego. Czasami można trafić na komplety w całkiem dobrym stanie. Brak kranika będzie mocno upierdliwy przy przelewaniu, plus dziwny sposób na cyrkulację brzeczki.
 11. W Korei mają, chyba, piwo ryżowe z dodatkiem ekstraktu z liści bambusa.
 12. To ty chcesz ball locka na króciec nasadzić? Trochę nie ten typ złącza. To co podlinkowałeś jest do https://tusiekonczyinternet.pl/pl/p/Nakretki-58-Ball-Lock-plyngaz/204
 13. Możesz wyjaśnić, uzasadnić, uświadomić w czym gniazdka tablicowe były by lepsze? Fajniej/profesjonalniej wyglądają? Większy fejm na dzielni? Czy po prostu lubisz niebieski? A może odpowiednie było by natynkowe z IP54? @bigos89Szacun na dzielni już masz Nie boisz się że gniazda nawet na wcisk i potraktowane klejem na gorąco mogą ci się zapaść przy wkładaniu wtyczki? Jakie konkretnie złącza do czujników? W sensie jakiś link, czy coś
 14. Daj se siana, ja wysyłam w każdej kategorii ile się da, nawet nie zgodne ze stylem i totalne syfy. Niech cierpią.
 15. To ma być identyczny, czy np. może być https://superbutelki.pl/pl/p/KOREK-uszczelka-z-recznym-ZAWOREM-do-BECZKA-BECZULKA-MINI-KEG-5L/1342
 16. Bez czatu w dwa dni zrobiłem robotę z tygodnia. Chacie WRÓĆ!
 17. Smutno tak bez chata, chyba trzeba będzie popracować.
 18. Zrobiłeś wycięcie pod anteną na płytce?
 19. Widać nikt nie robił. Jedyna podpowiedź jaka mi przychodzi do głowy to Milk Stout z jagodami (od razu uprzedzam że nie mój), na 2kg mrożonych jagód szło 650g laktozy (warka chyba 12l).
 20. Brakuje mi możliwości zrobienia kilkustopniowego startera. W filtrach w Stylach piwa jak kliknie się na napis opisujący rodzaj fermentacji to przenosi do zbioru pasujących drożdży. Jak się kliknie obok napisu normalnie filtruje wszystko.
 21. @Sumikk Ehhh, dobra, próbujesz otworzyć plik xlsx starszą wersją excela i wywala tobie formułę przy konwersji. Wklej całe formuły z komórek w których pokazuje tobie błąd.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.